"Sanatorium miłości": Uczestnicy i widzowie pogrążeni w żałobie

Wczoraj na profilach "Sanatorium miłości" pojawiła się smutna informacja. Produkcja show pożegnała przyjaciela programu, który był mocno związany z telewizyjnym projektem. "Kolejna wielka strata" - komentowali poruszeni użytkownicy sieci.

W niedzielę media społecznościowe obiegła bardzo smutna wiadomość: w wieku 84 lat zmarł Edward Hulewicz – piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, który wykreował takie utwory, jak m.in.: "Za zdrowie pań" czy "Bo życie jedno mam".

Drugi z wymienionych utworów jest doskonale znany widzom programu: "Sanatorium miłości", ponieważ to on "otwiera" każdy nowy odcinek kolejnych serii. Informacja o śmierci artysty pojawiła się również na internetowych profilach "SM".

Fani "Sanatorium miłości" żegnają Edwarda Hulewicza

Reklama

Informacja o tym, że Edward Hulewicz nie żyje mocno zasmuciła widzów "Sanatorium miłości". Pod wspomnianymi postami pojawiło się sporo komentarzy, w których fani telewizyjnego projektu żegnali artystę, pisząc:

To kolejna przykra wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości". W lipcu produkcja przekazała smutną informację o śmierci jednej z uczestniczek pierwszej edycji programu - Janiny Busk. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy