Reklama

"Sanatorium miłości": Ślub uczestnika! Gośćmi przyjaciele z programu

"Sanatorium miłości" doczekało się już czterech sezonów, a to nie koniec! Obecnie można zgłaszać się do kolejnej edycji, która zapewne niebawem zagości na telewizyjnych ekranach. Zanim to jednak nastąpi, swój stan cywilny zmieni jeden z bohaterów 2. odsłony show, Władysław Balicki! Kto jest jego wybranką, którzy uczestnicy pojawią się na uroczystości?

"Sanatorium miłości": Ślub uczestnika Władysława Balickiego!

Wiele wskazuje na to, że niebawem weselne dzwony zabiją jednemu z uczestników programu "Sanatorium miłości"! W niedawno udzielonym wywiadzie Władysław ujawnił sporo szczegółów na temat ceremonii, która odbędzie się już początkiem czerwca!

Balicki zdradził, że wkrótce poślubi swoją ukochaną. Chociaż podczas wyjątkowego turnusu nie poznał miłości życia, to los uśmiechnął się do niego po programie!

Teraz 72-latek wyjawił, że jego nowy związek kwitnie, a para szykuje się do ślubu!

Władysław z "Sanatorium miłości 2" o weselu

Władysław Balicki z "Sanatorium miłości 2" w wypowiedzi dla "Dziennika Łódzkiego" zdradził, że data ceremonii zbliża się wielkimi krokami: uczestnik show i jego wybranka zalegalizują swój związek już 4 czerwca! Na ceremonii mają pojawić się osoby z różnych edycji "SM", w tym m.in.: Anna Król wraz ze Zbyszkiem czy Walentyna z pierwszego sezonu programu.

Reklama

Nie wszyscy będą mogli jednak dotrzeć - Adam, z którym Waldemar zaprzyjaźnił się w show, w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile, stąd też nie będzie mógł towarzyszyć przyjacielowi w tak ważnym dla niego dniu.

Wesele - na którym ma zjawić się ok. 50 gości - odbędzie się w Łodzi. Przyszłym nowożeńcom już serdecznie gratulujemy!

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL