"Sanatorium miłości": Monika Zajączkowska rozwija swoją karierę w telewizji

Monika Zajączkowska, jedna z bohaterek ostatniej edycji "Sanatorium miłości", nie zwalnia tempa. Ostatnio seniorka coraz częściej zamieszcza zdjęcia z kolegą z programu - Andrzejem Sikorskim. Teraz okazuje się, że sympatyczna emerytka poprowadzi program w TVP3.

Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości": Kobieta wielu talentów

Monika Zajączkowska ze Szczecina, uczestniczka 4. edycji "Sanatorium miłości", to kobieta tajemnicza, obdarzona wieloma talentami, o której trudno powiedzieć seniorka czy babcia.

Tańczy, śpiewa, podróżuje, zdrowo się odżywa, gra w tenisa, z pasją uprawia przydomowy ogródek, uwielbia kompot ze świeżych owoców, ma świetne poczucie humoru i pisze książki. I choć w Polanicy Zdroju nie znalazła miłości, to nie narzeka na brak kolorów w swoim życiu.

"Przyznam, że zupełnie moim wiekiem się nie przejmuję. Staram się żyć zdrowo, aktywnie, nie szkodzić sobie i innym. Jest mi dobrze nawet samej ze sobą. Lubię ciszę, spokój. Zawsze też mam głowę pełną pomysłów. Nigdy się nie nudzę" - mówi Zajączkowska.

Reklama

"Aktualnie piszę drugą powieść. To opowieść o mieszkańcach jednej kamienicy i o ich życiu. Tytułu jeszcze nie chcę zdradzać. Natomiast jesienią ukaże się moja debiutancka powieść 'Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.', w której jest sporo moich śladów, ale też uważam, że wiele kobiet odnajdzie w niej swoje historie" - zdradza bohaterka "Sanatorium miłości".

Moniak Zajączkowska poprowadzi program w TVP3

To nie jedyna nowość. Monika Zajączkowska została jedną z prowadzących wakacyjny cykl "Polska mnie cieszy!" na antenie TVP3. Seniorka odwiedziła już z kamerą m.in. Busko-Zdrój, Sanok i Augustów.

Pani Monika dużo czasu spędza ze swoim kolegą z "Sanatorium miłości" - Andrzej Sikorskim. Czy to tylko przyjaźń czy już coś więcej?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy