"Sanatorium miłości": Mariola spotkała się z Piotrem! Towarzyszył im ktoś jeszcze [zdjęcia]

Czy Mariola i Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" są razem? Właśnie takie pytanie mogą sobie zadawać widzowie programu, którzy - zasiadając przed telewizorami - byli świadkami rodzącego się uczucia. Teraz Mariola znów spotkała się z przyjacielem, a pamiątkowymi fotografiami podzieliła się w sieci. Towarzyszył im ktoś jeszcze!

"Sanatorium miłości 4": Mariola i Piotr Hubert na nowych zdjęciach

Mariola Baruk to jedna z uczestniczek ostatniej edycji programu "Sanatorium miłości". W show sympatyczna mieszkanka New Jersey nawiązała nić porozumienia z Piotrem Hubertem Langfortem, a - zdaniem wielu widzów - między nimi była "chemia".

Chociaż przed kamerami obydwoje dość ostrożnie wyrażali się na temat tego, co ich połączyło, to w jednym byli zgodni - chcieli kontynuować znajomość po zakończeniu turnusu. Czy im się udało? Odpowiedzią na to pytanie może być najnowsza publikacja, jaka niedawno znalazła się w mediach społecznościowych.

Reklama

Mariola, która na co dzień mieszka poza granicami kraju, w wakacje odwiedziła Polskę, by spotkać się z sanatoryjnymi przyjaciółmi. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych fotografii, na których - tuż obok Marioli - znalazła się również jej przyjaciółka z pokoju - Anna Ziembba - oraz wspomniany już Piotr Hubert.

"No i nareszcie posłuchałam swoich fanów, pojechałam do Warszawy zobaczyć się z Hubertem" - przyznała z nutą humoru w opisie Mariola.

Mariola, Ania i Piotr w "Pytaniu na śniadanie"

Mariola z "Sanatorium miłości 4" w Polsce gości od kilku dni. W tym czasie spotkała się także m.in. z Romanem oraz z Markiem - narzeczonym Natalii. Wraz z Anną odwiedziła również sporo miejsc, a w komentarzach wciąż pojawiało się jedno pytanie: kiedy spotka się z Piotrem? Jak widać, kuracjusze wreszcie mogli się zobaczyć, a także wspólnie spędzić miło czas, zwiedzając Warszawę.

Niedługo po pierwszej serii zdjęć Mariola Baruk zamieściła kolejną galerię, w opisie zapraszając do oglądania odcinka programu: "Pytanie na śniadanie" z udziałem uczestników 4. sezonu "SM". Reakcja internautów mogła być tylko jedna!

"Miło Was widzieć razem", "I tak trzymajcie", "Jesteście wspaniali", "To bardzo obiecująco się zapowiada!", "Mariola zabieraj Huberta do USA, tu będzie tylko Twój" - piszą fani.

Jak widać, przyjaźń między uczestnikami "Sanatorium miłości" kwitnie! Oglądaliście odcinki show z udziałem Piotra Huberta i Marioli?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy