Reklama

"Sanatorium miłości": Koniec zdjęć do nowego sezonu!

Nowy sezon "Sanatorium miłości" właśnie został nakręcony - poinformowała Marta Manowska, która od lat pełni funkcję prowadzącej show TVP. W opublikowanym wpisie wspomniała również o bardzo ważnej osobie z produkcji. O kogo chodzi?

Marta Manowska w "Sanatorium miłości"

Marta Manowska ma za sobą intensywny czas; przez kilka tygodni brała udział w nagraniach do 5. sezonu: "Sanatorium miłości", która w przyszłym roku trafi do TV. Z okazji zakończenia prac nad kolejną odsłoną telewizyjnego projektu dziennikarka opublikowała osobisty wpis, w którym zwróciła się do osób tworzących "SM". W szczególności zwróciła uwagę na reżyserkę show - Katarzynę Kawecką.

"Dziękuję Ci. Za Twoją wrażliwość, mądrość, spokój. Kiedyś czułam, że to niemożliwe myśleć w ten sam sposób. Teraz już się temu nie dziwię. Jesteś moim reżyserem serca. Dajesz mi siłę, wolność, przestrzeń i inspiracje. Przy Tobie chce być jeszcze lepsza. Dla mnie wzór współpracy zawodowej."

Reklama

Marta Manowska zdradziła także, że 5. sezon "Sanatorium miłości" właśnie został nagrany:

5. sezon @sanatorium_milosci_tvp przechodzi do historii. Jest wyjątkowy. Dzięki Bohaterom, Ekipie i Tobie @kakav_

W odpowiedzi reżyserka również podziękowała Manowskiej za spędzony czas:

"Cieszę się, że możemy razem tworzyć takie historie. Sanatorium miłości jest wyjątkowe."

Kiedy nowy sezon "Sanatorium miłości" w TV?

Marta Manowska zgromadziła na Instagramie spore grono internautów, którzy reagują na każdy jej wpis. Wśród instagramowych obserwatorów nie brakuje fanów czekających na nowy sezon "Sanatorium...", którzy entuzjastycznie zareagowali na informację o nadchodzącej edycji. Pojawiło się także zapytanie o konkretny termin emisji. W odpowiedzi prowadząca wyznała, że nowe odcinki trafią do TV już w styczniu.

"Sanatorium miłości" to program, który zadebiutował w 2019 roku. W projekcie biorą udział uczestnicy w wieku "60+" pragnący zmienić swoje życie. W każdym sezonie jest miejsce zarówno na zdrowotne zabiegi, jak i na rozmaite aktywności. Bohaterowie nawiązują nowe przyjaźnie, a niektórzy otwierają również swoje serca na wspomnianą w tytule miłość. Przed kamerami narodziła się m.in. znajomość Iwony i Gerarda, którzy obecnie szykują się do ślubu!

W minionym sezonie widzowie byli świadkami innych zaręczyn: Piotr wykorzystał finałowe spotkanie do tego, by - na oczach wszystkich - uroczyście poprosić o rękę spotkaną w programie Annę. Kobieta przyjęła pierścionek, jednak czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana.

Co wydarzyło się podczas zakończonego właśnie turnusu? Póki co odpowiedź na to pytanie to słodka tajemnica produkcji. Będziecie oglądać nowe odcinki "Sanatorium miłości"?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy