Reklama

"Sanatorium miłości": Czy Anna i Piotr wciąż są razem?

Czy Anna i Piotr z "Sanatorium miłości" wciąż są razem? To pytanie nurtujące fanów produkcji TVP. Głos w tej sprawie zabrała właśnie sama kuracjuszka, która w ostatnim odcinku show przyjęła zaręczyny Piotra. Jak Anna komentuje doniesienia o rozstaniu z narzeczonym?

Zaręczyny w "Sanatorium miłości"

Finał "Sanatorium miłości" obfitował w ogrom emocji. Podczas uroczystego balu jeden z kuracjuszy poprosił swoją ukochaną o rękę! Piotr Sieroczniewicz wsunął na palec Anny Ziemby błyszczący pierścionek, a wzruszona kobieta mocno wtuliła się w narzeczonego.

Zaręczyny w "Sanatorium miłości" zaskoczyły zarówno pozostałych członków grupy, jak i widzów oglądających ostatni odcinek. Tuż po emisji wspomnianego epizodu w mediach społecznościowych internauci szeroko komentowali taki ruch ze strony Piotra.

Jak się okazało, zachowanie mężczyzny podzieliło publiczność, ponieważ jedna grupa gratulowała zakochanym, a druga zastanawiała się nad siłą ich uczuć. Anna i Piotr w momencie zaręczyn znali się zaledwie od kilku tygodni!

Reklama

Czwarty sezon "Sanatorium miłości" był kręcony jesienią zeszłego roku, a od romantycznej sceny minęło już kilka miesięcy. Czy Anna i Piotr wciąż są razem? To pytanie, które niezmiennie nurtuje fanów show TVP, stąd też na licznych forach zaczęły pojawiać się rozmaite komentarze sugerujące nawet... rozstanie pary!

Jedna z internautek postanowiła zaczerpnąć wiedzy "u źródła", wprost pytając Annę o jej związek.

"Sanatorium miłości 4": Anna rozstała się z Piotrem?

Anna Ziemba aktywnie działa na Facebooku, gdzie publikuje rozmaite fotografie: kadry powstałe podczas "Sanatorium miłości" często przeplata aktualnymi fotografiami, przy okazji prezentując także swoją metamorfozę - w ostatnim czasie kuracjuszka zdecydowała się na śmiałą ingerencję w wygląd, wybierając ciemniejszy kolor włosów.

Kobieta udostępniła także filmik powstały podczas drogi pań na finał programu i to właśnie pod nim pojawiło się bardzo ważne pytanie od jednej z internautek: "Pani Aniu, czy to prawda? O rozstaniu z p. Piotrem?". Wywołana do tablicy uczestniczka show udzieliła krótkiej odpowiedzi: "Nie, jesteśmy przyjaciółmi bardzo bliskimi".

Chociaż Anna odpowiedziała przecząco na pytanie o to, czy plotki o rozstaniu są prawdziwe, to też nie potwierdziła jasno faktu, że wciąż są razem. Jak interpretujecie słowa kuracjuszki?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL