Reklama

"Rolnik szuka żony": Fala krytyki po braku emisji kolejnego odcinka!

Kiedy nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony" pojawi się w TV? Emisja 2. epizodu show została przesunięta, co nie spodobało się widzom. Pod nowymi zdjęciami przedstawiającymi niektórych uczestników zaroiło się od krytycznych komentarzy...

Nowy sezon programu: "Rolnik szuka żony" dopiero co się zaczął, a już wzbudza sporo emocji! Wszystko za sprawą dość nieregularnej emisji show, która mocno daje się we znaki odbiorcom. Przypomnijmy: pierwszy odcinek 9. serii "RszŻ" widzowie mogli zobaczyć w niedzielę 18 września, chociaż wcześniej produkcja zapowiadała start edycji na początek miesiąca. 

Wszystkiemu "winne" były Mistrzostwa Świata w siatkówce: sportowe rozgrywki "zajęły miejsce" zarezerwowane właśnie dla "Rolnika...". Wprawdzie projekt z Martą Manowską w roli prowadzącej finalnie ujrzał światło dzienne tydzień temu, to odbiorcy znów muszą czekać na nowy odcinek! Emisja 2. epizodu została bowiem przesunięta na niedzielę 2 października, a wczoraj odbiorcy, którzy włączyli wieczorem TVP 1, mogli zobaczyć mecz Polska-Walia. Jeszcze przed piłkarskim spotkaniem na profilach programu: "Rolnik szuka żony" pojawiły się fotografie przypominające o zmianie w programie TV. Na ujęciach dwójka uczestników trwającej edycji - Michał oraz Tomasz - pozowali z biało-czerwonymi szalikami, tym samym zachęcając do kibicowania.

Reklama

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wiadomości o przesunięciu premiery "Rolnika...", tak i tym razem w sekcji komentarzy zrobiło się gorąco! Spora grupa fanów programu po raz kolejny dała upust swoim emocjom, przyznając, że czuje ogromny zawód postępowaniem nadawcy.

"Rolnik szuka żony": Widzowie oburzeni

Spora grupa widzów śledzących nowy sezon "RszŻ" nie kryła irytacji wynikającej z braku nowego odcinka w niedzielę. Niektórzy postawili sprawę jasno - ich zdaniem mecz powinien być emitowany na kanałach sportowych, "zostawiając przestrzeń" innym produkcjom, bądź też mógłby być nadawany o innej godzinie:

Kiedy więc będzie można obejrzeć 2. odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Według programu telewizyjnego nowy epizod będzie dostępny dla publiczności już w najbliższą niedzielę - 2 października - o godz. 21:15 w TVP 1.

"Rolnik szuka żony 9": Kto bierze udział w tej edycji?

Co się wydarzy w kolejnej odsłonie "RszŻ 9"? Tym razem rolnicy i rolniczki będą mogli stanąć "oko w oko" z osobami, które wysłały do nich listy. Kogo wybiorą do kolejnego etapu?
W 9. sezonie programu: "Rolnik szuka żony" udział bierze pięcioro bohaterów - są to:

  • Klaudia,
  • Tomasz,
  • Tomasz R.,
  • Michał,
  • Mateusz.

Już sam moment czytania nadesłanej korespondencji były dla uczestników pełen emocji. Szeroko komentowany był list 23-latki, która w momencie pisania wiadomości (program był nagrywany wiosną i latem), była w ciąży. Klaudia zgłosiła się do najstarszego bohatera tej edycji: 41-letniego Tomasza R.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy