Reklama

"Rolnik szuka żony": Elżbieta Czabator pozuje z innym uczestnikiem show [zdjęcia]

Elżbieta Czabator pokazała w sieci, jak spędzała wolny czas. Okazało się, że sympatyczna uczestniczka minionej edycji programu: "Rolnik szuka żony" zaprosiła do siebie innych bohaterów show, a zdjęciami podzieliła się na Instagramie. "Pięknie razem wyglądacie" - można przeczytać pod postem.

"Rolnik szuka żony": Elżbieta Czabator po programie

Elżbieta Czabator była bohaterką ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczna rolniczka zgłosiła się do show, by poznać "bratnią duszę", a jej uwagę zwrócił przystojny Marek. Chociaż początkowo wiele wskazywało na to, że tych dwoje ma się ku sobie, czas pokazał, że jest zgoła odwrotnie.

Między Elą i Markiem doszło do nieporozumień, które skutkowały zakończeniem znajomości. W finale "Rolnika" Czabator powitała Marka dość chłodno, a później zdradziła, jak wyglądała sytuacja po wyjeździe kamer z gospodarstwa.

Chociaż Elżbieta nie znalazła miłości w programie, zyskała za to przyjaźnie. Już wiadomo, że rolniczka utrzymuje kontakt z innym kandydatem - Ryszardem. Niedawno gościła u niej również Grażyna - kandydatka Józefa z 7. edycji "Rolnika". Zdjęcia z tego spotkania zasiliły profil rolniczki na Instagramie.

Reklama

Co ciekawe, Elżbietę i Ryszarda można również zobaczyć na zdjęciu, które rolniczka zamieściła na swoim Instagramie w kwietniu.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" na zdjęciu z Ryszardem

Na nowych fotografiach widać, jak uczestnicy show spędzali wspólnie czas. Do wspomnianych kadrów Czabator dodała krótki wpis, w którym zdradziła, że to ona była gospodynią spotkania.

"A dziś imprezka u mnie. Pozdrawiamy wszystkich" - napisała.

Internauci od razu zaczęli komentować zdjęcia rolniczki.

"Pięknie razem wyglądacie - uśmiechnięci na luziku", "Rysiu spoko gość. Fajnie, że trzymacie kontakt", "I pan Rysiu ... Najfajniejszy z tych panów, którzy byli w edycji z panią", "Cudowne zdjęcia, aż bije od nich ciepło i radość" - można przeczytać w komentarzach.

To już kolejne takie spotkanie uczestników różnych edycji programu "Rolnik szuka żony".

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL