"Rolnik szuka żony 9": Michał i jego kandydatki. Którą wybierze?

W drugim odcinku bohaterowie "Rolnika" poznali osoby, które zaprosili na osobiste spotkania po przeczytaniu listów. Rozmowy odbyły się w Pałacu Romantycznym w Turznie pod Toruniem. Ile kandydatek przyjechało do najmłodszego uczestnika, 23-letniego Michała?

"Rolnik szuka żony 9": Spotkania Michała

Pierwsze spotkania bohaterów dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" z kandydatkami i kandydatami odbyły się w Pałacu Romantycznym w Turznie pod Toruniem.

Najmłodszy uczestnik 9. sezonu to Michał, który ma 23 lata i jest rolnikiem z województwa podlaskiego. Na osobiste spotkanie rolnik zaprosił dziewięć dziewczyn. Czy wśród nich jest ta jedyna?

Mimo młodego wieku, jest gotowy na stworzenie poważnej i dojrzałej relacji. To tradycjonalista, który marzy o ślubie kościelnym, o tej jednej jedynej, z którą spędzi całe życie i o trójce dzieci.

Reklama

"Samotność potrafi doskwierać i chciałbym kogoś znaleźć, być szczęśliwym. Życie jest pełne, gdy dzielisz je z drugą osobą" - mówił o sobie w filmowej wizytówce.

Michał nie ukrywa, że inspiracją do zrobienia tego odważnego kroku był ostatni odcinek 8. edycji, w której Kamil oświadczył się Asi. Historia miłości tej pary pokazała mu, że odległość nie ma znaczenia, jeśli patrzy się podobnie na świat, ludzi, życie i wartości. Młodzi już szykują się do ślubu, a Michał postanowił zgłosić się do programu, by sięgnąć po swoje szczęście.

Młody rolnik chciałby poznać dziewczynę, która zaakceptuje jego zalety i wady. Ceni otwartość i rozmowę, nie lubi pozostawiać niczego domysłom oraz kocha taniec. Jak ułożą się sprawy sercowe Michała?

Pałac Romantyczny w Turznie pod Toruniem

Pałac Romantyczny w Turznie pod Toruniem wraz z otaczającym go przepięknym parkiem, w stylu angielskim, zaprojektował wybitny włoski architekt Henryk Marconi, a wśród znamienitych gości bywał m.in. Fryderyk Chopin.

Historia sprawiła, że w czasie II wojny światowej w pałacu mieścił się tymczasowy szpital dla żołnierzy Wermachtu, a po wojnie do 2006 roku budynek funkcjonował jako szkoła powszechna. Następnie pałac przeszedł w prywatne ręce, a uroczyste otwarcie kompleksu, sześć lat później, połączono z przypadającym 14 lutego świętem zakochanych.

W tak pięknych okolicznościach bohaterowie "Rolnika" poznawali - być może - swoje przyszłe żony i mężów. Jak ułożą się losy uczestników dziewiątej edycji produkcji TVP? Kolejny odcinek już w najbliższą niedzielę, 9 października.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama