"Rolnik szuka żony 9": Faworytka Tomasza? Co o niej powiedział?

W drugim odcinku programu "Rolnik szuka żony 9" bohaterowie spotkali się z wybranymi przez siebie osobami. Jedna z kandydatek Tomasza zwróciła na sobie uwagę nie tylko młodego rolnika, ale i internautów. "Możemy powtórzyć randkę?" - zapytał mężczyzna po rozmowie z Katarzyną.

"Rolnik szuka żony 9": Katarzyna - faworytka Tomasza?

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy zaliczyli pierwsze spotkania z osobami, które napisały do nich listy. Tomasz K. zaprosił 10 kandydatek.

Co o nim mówiły dziewczyny? "Bardzo rodzinny", "Poważnie myśli o przyszłości", "Kto nie ryzykuje nie pije szampana", "To jest mój typ", "Idealny kandydat dla mnie". Czy któraś z kandydatek wywarła na rolniku szczególnie duże wrażenie?

Uwagę Tomasza K. przykuła przede wszystkim 22-letnia Katarzyna, studentka finansów i rachunkowości. 

"Bardzo fajna, naturalna dziewczyna, skromna myślę. Podobają mi się takie dziewczyny. takie dziewczyny są fajne i warte uwagi. Możemy powtórzyć randkę?" - powiedział po spotkaniu.

Reklama

Kim jest Katarzyna i kogo szuka? Szuka mężczyzny, który wie, czego chce, i ma podobne do niej podejście do życia, jest ambitny, uczuciowy, opiekuńczy i godny zaufania. Ważny też jest uśmiech na co dzień i wydaje się jej, że Tomek jest właśnie kimś takim - piszą o niej w wizytówce twórcy programu "Rionik szuka żony".

Katarzyna jest studentką finansów i rachunkowości i choć plany wiąże z pracą w księgowości, to uważa też, że nie nadaje się do życia w mieście. Spokój, spacery na łonie natury, czyste powietrze - to jest to, czego pragnie i gdzie widzi się w przyszłości. Uwielbia podróżować i chciałaby dalej odkrywać nowe miejsca, ale tym razem z tym jedynym u boku. Zresztą niekoniecznie tylko z nim: Katarzyna uwielbia dzieci i nie wyobraża sobie bez nich swojej przyszłości.

Co niej piszą internauci w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Facebooku?

"Wygląda jak młoda Liv Tyler", "Bardzo ładna dziewczyna", "Wypisz wymaluj filmowa Arwena", "Życzę, by znalazła miłość i szczęście" - komentują fani programu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama