"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska zawstydziła gości. Zadała niezręczne pytanie

W środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" do studia zawitali m.in. Kamil Przybylski i Krzysztof Bober, którzy podzielili się razem z widzami swoją wielką pasją - układaniem kostki Rubika. Rozmawiali z nimi prowadzący: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. W pewnym momencie zrobiło się nieco niezręcznie, a to za sprawą pytania prezenterki.

Kamil Przybylski to student i programista, który jest rekordzistą Europy i Polski w układaniu kostki Rubika. Krzysztof Bober jest również studentem i aktualnym mistrzem Europy w układaniu kostki Rubika bez patrzenia. Mężczyźni zostali zaproszeni do środowego wydania "Pytania na śniadanie", które poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. 

Przybylski i Bober na antenie zaprezentowali swoje możliwości w układaniu kostki Rubika i odpowiadali na pytania prowadzących.

"Pytanie na śniadanie": Niezręczne pytanie Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny najpierw zadawali pytania dotyczące kostki Rubika, lecz w pewnym momencie... zrobiło się niezręcznie. Prezenterka zapytała gości: "Macie dziewczyny?".

Reklama

Tomasz Wolny zareagował śmiechem, a następnie starał się ośmielić mężczyzn do odpowiedzi. "Możecie to zdradzić, dlaczego nie?!" - wypalił.

Zakłopotani goście finalnie nie odpowiedzieli na pytanie. Kamil Przybylski skwitował wszystko puszczeniem oczka do kamery. Ida Nowakowska próbowała się wytłumaczyć, mówiąc: "Bo wiecie, my lubimy takie informacje! Znaczy nie my, tylko nasi widzowie, a widzki w szczególności. Wiecie... Telewizja, wiele ludzi nas ogląda...".

Nawet te słowa nie zachęciły mężczyzn do podzielenia się swoim życiem prywatnym. Rozmowa zakończyła się tym niezręcznym akcentem.

Czytaj więcej: "Pytanie na śniadanie": Tomasz Kammel przewrócił się na wizji. Krzan nie ukryła śmiechu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie | Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy