"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki

"Pytanie na śniadanie" jest programem emitowanym na żywo, a w formacie tego rodzaju trudno uniknąć wpadek. Ostatnio pewna niezręczność przytrafiła się prowadzącej - Idze Nowakowskiej. Co się stało?

W jednym z wydań "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska została zmuszona do przerwania rozmowy, gdy jej koleżanka z planu - Anna Lewandowska, zaczęła poprawiać... jej kreację. "Iduniu, kochana, wyszło ci tutaj..." - stwierdziła wtedy. 

Ida Nowakowska komentuje wpadkę

Ostatnio Ida Nowakowska postanowiła skomentować tę sytuację w rozmowie z Plotkiem. 

"Podeszła do mnie i schowała mi ramiączko, które wystawało od kurtki. To są zawsze zabawne sytuacje. Reaguję na to z dystansem. Już się tyle nauczyłam już. Tego, że trzeba mieć dystans do tego wszystkiego, co się dzieje w programach na żywo, bo inaczej bym zginęła śmiercią naturalną. Po prostu umarłabym po którymś programie - stwierdziła prowadząca. 

Reklama

"Dużo jest tych wpadek. Siłą rzeczy to prawie cztery godziny na żywo, więc tych momentów śmiesznych jest wiele, ale to też dodaje animuszu całemu programowi i myślę, że widzowie te momenty kochają najbardziej" - dodała. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie | Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy