Reklama

"Prawdziwe Motywy": Co z nowymi odcinkami? Zapadła decyzja

Nowe wątki, nowi bohaterowie i jeszcze więcej emocji! Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu paradokumentalnego serialu kryminalnego "Prawdziwe Motywy". Premiera jesienią, tylko na TV Puls. "

Premiera jesienią, tylko na TV Puls

Drugi sezon "Prawdziwych Motywów" będzie liczył 50 odcinków. Powrócą aktorzy znani z pierwszego sezonu, pojawią się również nowi bohaterowie, w tym postać pani burmistrz, w którą wcieli się Beata Kacprzyk, współzałożycielka i jedna z wokalistek zespołu De Su oraz nowi policjanci - zagrają ich Jakub Sokołowski, Adrianna Gruszka i Marek Ulman.

Producentem wykonawczym serialu jest Constantin Entertainment Polska.

O serialu

Kryminalny serial paradokumentalny "Prawdziwe Motywy" opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich - rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich, w których targani emocjami bohaterowie dopuszczają się różnych przestępstw. W każdym odcinku serii policjanci mierzą się z jedną sprawą kryminalną, w której motywem sprawcy były uczucia - miłość, nienawiść, zazdrość, chciwość, niezdrowe ambicje czy pożądanie. Która z bliskich ofierze osób będzie winna? Tego widzowie dowiedzą się w zaskakującym finale każdego odcinka. 

Reklama

Śledztwa prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie. Pod okiem bezkompromisowego komendanta, dążą do rozwiązania najbardziej skomplikowanej zagadki. W rolach policjantów występują: Łukasz Pawlak, Greta Burzyńska, Patrycja Potyralska, Jacek Mędrala, Jakub Sokołowski, Michał Wołczyk, Adrianna Gruszka, Marek Ulman  i Konrad Makowski jako komendant.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL