"Polskie żony": Finałowy odcinek serii na antenie Polsat Cafe

Od kilku tygodni cała Polska śledzi losy bohaterek programu „Polskie żony”, wspólnie przeżywając ich sukcesy, wzloty i upadki, kłótnie i miłosne uniesienia. Jaki finał serii czeka na widzów Polsat Cafe? Czym zaskoczą barwne bohaterki? I czy życie tytułowych polskich żon zmieniło się, od kiedy królują w telewizji? Polsat Cafe zaprasza na ostatni odcinek serii, który wyemitowany zostanie na antenie stacji w najbliższy poniedziałek, 14 listopada, o godz. 21:00.

Od ostatniego klapsa na planie serialu dokumentalnego "Polskie żony" minęło trochę czasu. Bohaterki - jak dotychczas - dzielnie stawiają czoła wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienność. Udział w programie oceniają w kategorii prawdziwej przygody. 

"Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie" - mówi Agnieszka z Krakowa. "Miałam okazję szerzej przedstawić siebie, zarówno od strony prywatnej, jak i biznesowej. Cieszę się, bo dzięki programowi mogłam dotrzeć do mężczyzn, którzy od lat zmagają się z łysieniem, a którzy do tej pory bali się i wstydzili mówić głośno o swoim problemie. Podczas emisji programu zgłosiło się do mnie wielu panów, tak więc mam ręce pełne roboty!" - dodaje z uśmiechem.

Reklama

"Polskie żony": Co czeka widzów w finałowym odcinku?

Nad Patrycją i Michałem, mieszkańcami Starych Jabłonek, piętrzą się chmury. Jeśli ich związek ma przetrwać, potrzebne są zmiany. Ale czy przyniosą oczekiwany skutek? Przytłoczona codziennością, zapracowana Patrycja postanawia rzucić pracę. Czy ten radykalny krok pozwoli Patrycji przezwyciężyć przeciwności?

Agnieszka z Krakowa ma za sobą ciężki dzień. Mąż postanawia sprawić jej przyjemność i zapewnić wieczorny relaks. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót, prowokując do dyskusji na temat zazdrości i granic w związku. Jakie granice stawiają sobie nawzajem Agnieszka i Łukasz?

Kreatorka mody Dorota z Bydgoszczy odpoczywa po pracy. Mąż zaplanował jednak wycieczkę rowerową - Robert ma swoje sposoby na przekonanie żony do sportu... Beztroskie popołudnie staje się okazją do wspominania skromnych początków - tych dwoje z pewnością potrafi docenić to, do czego wspólnie doszli. Okazuje się bowiem, że życie Doroty nie zawsze wyglądało tak kolorowo...

Przedsiębiorcza Ślązaczka Irenka zarządza pracami w ogrodzie. Czy Piotr da radę wykonać zadanie tak, by żona była zadowolona? Czy może po raz kolejny Irenka będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce? Jest jednak jedna dziedzina, w której mieszkanka Rudy Śląskiej zdecydowanie nie czuje się ekspertem...

Zbliża się rocznica ślubu Basi i Mariusza, małżeństwa ze wsi Prętki. Niestety, jak zwykle, obowiązki w gospodarstwie stają na drodze do wspólnego świętowania. Rezolutni synowie Basi postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Czy uda im się przełamać rutynę rodziców i sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy?

Warszawiacy Kasia i Tomek w swoim napiętym artystycznym grafiku znaleźli chwilę na relaks w domu, tylko we dwoje. Czy bez makijażu i reflektorów, w świetle których się poznali, ich miłość nadal błyszczy?

Finałowy odcinek serialu "Polskie żony" w poniedziałek, 14 listopada, o godz. 21 na Polsat Cafe!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy