Po czterech latach wraca do TVP. Zostanie prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Pakosińska wraca do Telewizji Polskiej. Popularna dziennikarka, prezenterka i artystka kabaretowa ma zostać nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie".

Od czasu styczniowej rewolucji kadrowej w "Pytaniu na śniadanie" w porannym programie TVP zadebiutowały już cztery pary prowadzących: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Reklama

Kinga Dobrzyńska, szefowa “Pytania na śniadanie", zapowiadała, że program docelowo prowadzić będzie pięć par.

"W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami!" - czytamy na instagramowym profilu programu "Pytanie na śniadanie"..

Nowa para ma zadebiutować w “Pytaniu na śniadanie" we wtorek 20 lutego - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Według serwisu Świat Gwiazd nową prowadzącą "PnŚ" będzie dziennikarka, artystka kabaretowa i konferansjerka Katarzyna Pakosińska. Pudelek ustalił zaś, że jej partnerem będzie związany do 2023 roku z Polsatem Piotr Jędrzejek.

Katarzyna Pakosińska wraca do TVP

Była tancerką "Pruszkowiaków" - zespołu folklorystycznego, z którym występowała przez 20 lat; ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim; prowadziła "Kawę czy herbatę"; wydawała programy emitowane na antenie TVP Polonia. Współpracowała również z radiową Trójką.

Największą sławę zyskała jako członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju, który założyła w 1996 roku razem ze swoimi kolegami ze studiów. Przez lata bawiła Polaków, jednak w 2011 roku nieoczekiwanie "odeszła" z popularnej grupy. 

W 2020 roku zarówno Telewizja Polska, jak i Polskie Radio zerwały współpracę z Katarzyną Pakosińską. 

"Straciłam swoje dwa medialne domy, w których się wychowywałam i dawały mi doświadczenie. Mówię o telewizyjnej Dwójce i radiowej Trójce. Można powiedzieć, że stałam się trochę bezdomna. Ale trzymanie się w grupie ludzi, którzy podobnie patrzą na życie, tworzy enklawy, więc niech to będzie dobrą wróżbą na przyszłość. Zjednoczmy się i nie ustawiajmy, że ktoś jest lepszy czy gorszy" - Pakosińska mówiła agencji Newseria Lifestyle.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie | Katarzyna Pakosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy