Paulina Krupińska wystosowała apel do widzów! Chodzi o wpadki na wizji

Zaliczyła wpadkę na wizji! Paulina Krupińska doskonale znana jest telewidzom i czytelnikom, którzy często dyskutują o jej wpadkach na wizji. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" w najnowszym wywiadzie wystosowała apel do widzów.

Paulina Krupińska: Prowadzi "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska-Karpiel od kilku lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji. Zaczynała jako modelka i miss, potem była gospodynią programów lifestylowych, aż wreszcie została współprowadzącą "Dzień dobry TVN".

Śniadaniówkę prowadzi w parze z Damianem Michałowskim. Para, choć nie uniknęła wpadek, cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów.

Paulina Krupińska: Wystosowała apel do czytelników

Wpadki Pauliny Krupińskiej, jak i zresztą innych prezenterów, są szeroko komentowane przez internautów. Jak mówi prowadząca, nie sposób jednak ich uniknąć - takie produkcje jak programy śniadaniowe są emitowane na żywo, więc nie może obyć się bez pomyłek czy przejęzyczeń. A takie szybko podchwytują widzowie i czytelnicy.

Reklama

Krupińska zwróciła się więc z prośbą do widzów, aby nie patrzyli tylko na nagłówki artykułów, gdzie zwraca się uwagę na przejęzyczenie czy błąd, a czytali cały materiał. W wywiadzie z Plejadą powiedziała:

"To tak, jak ktoś czyta sam nagłówek artykułu i nie zajrzy do tego, co jest w środku. W taki sposób można wiele "dram" zrobić, a ja zachęcam, żeby jednak czytać całość".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy