"Ninja Warrior Polska": Trwa casting do szóstej edycji sportowego show

Rozpoczęły się castingi do 6. sezonu programu Polsatu "Ninja Warrior Polska". Poszukiwane są osoby, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód, zawalczyć o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i nagrodę główną 150 tysięcy złotych.

"Ninja Warrior Polska" powraca

Trwają castingi do szóstej edycji sportowego show Polsatu. Każdy, kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód.

Aby wystąpić w programie, należy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja.

Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior.

Nie ma znaczenia, czy ktoś jest amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym widzowie kibicowali w poprzednich edycjach show.

Reklama

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza, który można znaleźć na stronie www.ninjawarriorpolska.pl.

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warior Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama