"Ninja Warrior Polska": Joanna Jabłczyńska w starciu z popularnym torem!

Kobieta-orkiestra, która całe życie ryzykuje. Aktorka serialowa, dubbingowa, prawnik i sportowiec z pasji - Joanna Jabłczyńska podjęła się kolejnego ekstremalnego zadania. 29 marca o godz. 20:05 w Polsacie będziemy świadkami jej starcia z torem „Ninja Warrior Polska”.

Joanna Jabłczyńska w show Polsatu

Joanna Jabłczyńska kocha sport. Każdą wolną chwilę stara się wykorzystać aktywnie. Dlatego nie trzeba było jej zbyt długo namawiać na udział w "Ninja Warrior Polska". - Lubię wyzwania. Wiele razy uczestniczyłam w zawodach, gdzie trzeba było przechodzić przez przeszkody. Teraz przyszła pora na show Polsatu - mówi aktorka.

Codziennymi aktywnościami Joasi są bieganie i jazda na rowerze. - Przed programem postawiłam na trening crossfitowy - wyjawia aktorka. - Ale jestem świadoma, że nie da się w krótkim czasie przygotować do tego programu. Zawodnicy, biorący udział w "Ninja Warrior Polska", to prawdziwe harpagany. Poświęcają długie lata na treningi i zajmują się trenowaniem innych na co dzień. Dam z siebie wszystko, ale jestem realistką. Podejrzewam, że moje maksimum to przejście do drugiej przeszkody. Będę zatem humorystycznym dodatkiem do całego show - dodaje ze śmiechem.

"Ninja Warrior Polska": Gdzie i kiedy oglądać?

Reklama

Nowy sezon "Ninja Warrior Polska" w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie oraz w Polsat Go.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama