Reklama

Nie żyje Natalia Madejczyk. Była gwiazdą "You Can Dance"

Natalia Madejczyk, gwiazda pierwszej edycji tanecznego show "You Can Dance", nie żyje. "Natalia, kochana moja, mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy" - pisze Michał Piróg. Tancerka zmarła na skutek tragicznego wypadku. We wrześniu skończyłaby 37 lat.

O tym, że Natalia Madejczyk nie żyje informują przyjaciele tancerki, a także organizacje taneczne. 

"Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk" - czytamy na profilu "Grupa Festiwale". 

"Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino - za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku - było Twoim ostatnim sędziowaniem - niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę" - napisano. 

Reklama

Natalia Madejczyk nie żyje

"Stało się coś, w co nie chce nam się wierzyć" - napisali z kolei administratorzy strony Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza oraz Mistrzostwa Polski WADF. 

"Natalio, dziękujemy ci za wszystko: za twoje wspaniałe obeznanie, za wielką wiedzę, którą się chętnie dzieliłaś, za sprawiedliwe i obiektywne sędziowanie, ale też i za to, co nie jest bezpośrednio związane z tańcem - za twoją dobroć, troskliwość i wielkie serce. To ogromna strata dla całego tanecznego świata. Natalio, gdziekolwiek jesteś, mamy nadzieję, że jest Ci tam dobrze. Spoczywaj w spokoju" - czytamy na Facebooku. 

Michał Piróg: Jeszcze zatańczymy

Swoje kondolencje wyraził także Michał Piróg, który był jurorem programu "You Can Dance"

"Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze" - napisał na Instagramie. "Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy. Dzisiaj zadzwoniła Malgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą" - podkreślił tancerz. 

"Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas" - zakończył Michał Piróg. 

Natalia Madejczyk: Przyczyna śmierci

W ostatnim czasie na Facebooku powstała grupa wsparcia dla tancerki, w ramach której jej najbliżsi prosili o modlitwę. Poinformowano tam, że Natalia Madejczyk padła ofiarą pożaru w mieszkaniu, a jej stan jest krytyczny. Media podają, że w wyniku pożaru poparzone zostało 60 proc. jej ciała.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL