Nie żyje Natalia Madejczyk. Była gwiazdą "You Can Dance"

Natalia Madejczyk, gwiazda pierwszej edycji tanecznego show "You Can Dance", nie żyje. "Natalia, kochana moja, mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy" - pisze Michał Piróg. Tancerka zmarła na skutek tragicznego wypadku. We wrześniu skończyłaby 37 lat.

O tym, że Natalia Madejczyk nie żyje informują przyjaciele tancerki, a także organizacje taneczne. 

"Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk" - czytamy na profilu "Grupa Festiwale". 

"Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino - za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku - było Twoim ostatnim sędziowaniem - niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę" - napisano. 

Reklama

Natalia Madejczyk nie żyje

"Stało się coś, w co nie chce nam się wierzyć" - napisali z kolei administratorzy strony Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza oraz Mistrzostwa Polski WADF. 

"Natalio, dziękujemy ci za wszystko: za twoje wspaniałe obeznanie, za wielką wiedzę, którą się chętnie dzieliłaś, za sprawiedliwe i obiektywne sędziowanie, ale też i za to, co nie jest bezpośrednio związane z tańcem - za twoją dobroć, troskliwość i wielkie serce. To ogromna strata dla całego tanecznego świata. Natalio, gdziekolwiek jesteś, mamy nadzieję, że jest Ci tam dobrze. Spoczywaj w spokoju" - czytamy na Facebooku. 

Michał Piróg: Jeszcze zatańczymy

Swoje kondolencje wyraził także Michał Piróg, który był jurorem programu "You Can Dance"

"Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze" - napisał na Instagramie. "Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy. Dzisiaj zadzwoniła Malgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą" - podkreślił tancerz. 

"Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas" - zakończył Michał Piróg. 

Natalia Madejczyk: Przyczyna śmierci

W ostatnim czasie na Facebooku powstała grupa wsparcia dla tancerki, w ramach której jej najbliżsi prosili o modlitwę. Poinformowano tam, że Natalia Madejczyk padła ofiarą pożaru w mieszkaniu, a jej stan jest krytyczny. Media podają, że w wyniku pożaru poparzone zostało 60 proc. jej ciała.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy