Monika Miller znajdzie miłość? Będzie gwiazdą nowego show!

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, od kilku lat cieszy się niemałą popularnością. 27-latka z powodzeniem sprawdza się m.in. w aktorstwie, występując w serialu "Gliniarze". Teraz czeka na nią wyzwanie zupełnie innego rodzaju!

16 listopada rusza nowy show randkowy, w którym gwiazdy wyruszą na poszukiwania miłości. Program z udziałem Rafała Jonkisza, Moniki Miller i Sylwii Madeńskiej będzie można oglądać w Eska TV - poinformował kilka dni temu portal Wirtualnemedia.pl.

Monika Miller ma za sobą trudny czas

Monika Miller na początku września przyznała, że ostatni rok był dla niej bardzo trudny.

"Przez ten cały rok byłam bardzo chora, przestałam praktycznie wychodzić z domu, bo nie mogłam - kontynuowała. - Lekarze nie wiedzieli, co mi jest, miałam mnóstwo jakichś specjalistycznych badań. Jedni znajdowali to, drudzy się nie zgadzali i to była taka szarpanina pomiędzy lekarzami. I w końcu dwa miesiące temu zdiagnozowano u mnie ten problem. Nie do końca wiedzą, co to jest, ale wiedzą, że chodzi o przełyk, chodzi o nerw błędny" - powiedziała w programie "Obgadane".

Reklama

Monika Miller o blaskach i cieniach sławy

O rozpoznawalności, blaskach i cieniach sławy, marzeniach oraz nieprzychylnych komentarzach Monika Miller opowiadała swego czasu w wywiadzie z serwisem "Ofeminin".

Monika Miller wyznała, że osoby z polskiego środowiska muzycznego odwracają się od niej, kiedy słyszą jej nazwisko. Czyta na swój temat wiele komentarzy, ale co dziwne, zwykle atakującymi ją są... kobiety.

"Kiedy w ogóle odezwie się do mnie jakakolwiek dziewczyna, jestem zachwycona i staram się bardzo siebie kontrolować, żeby jej nie odstraszyć. Za to podobno zyskuję przy bliższym poznaniu! Na planie 'Gliniarzy' zakumplowałam się z aktorką, która ostatnio rozpłakała się podczas rozmowy ze mną - tak bardzo było jej przykro z tą myślą, że uwierzyła we wszystkie plotki na mój temat" - mówiła jakiś czas temu na łamach "Ofeminin".

"Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw": Co wiadomo na temat programu?

"Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw" to program, który zadebiutował w Wielkiej Brytanii w 2016 roku i do dziś cieszy się sporą popularnością. W show znani single szukają miłości i robią to... pod okiem psychologów. W polskiej odsłonie na ekranie zobaczymy m.in. Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, wnuczkę byłego premiera, aktorkę serialu "Gliniarze" - Monikę Miller, czy tancerkę i zwyciężczynię programu "Love Island. Wyspa miłości" Sylwię Madeńską.

Jak ustalił portal Wiertualnemedia.pl, w poszukiwaniach celebrytów będą wspierać eksperci i specjaliści z zakresu psychologii - Barbara Strójwąs, Marcin Mańka oraz Łukasz Darłak. 

Premiera pierwszego odcinka show zaplanowana jest na 16 listopada. Program będzie emitowany co środę o 22.00 w Eska TV.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy