"Milionerzy": Wpadka w walentynkowym odcinku. Internauci nie mają litości

W walentynkowy wieczór widzowie TVN mogli zobaczyć odcinek specjalny "Milionerów". Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak próbowali wygrać milion złotych na cele charytatywne. Po emisji odcinka w sieci zawrzało.

Walentynkowe wydanie "Milionerów"

Walentynkowe wydanie "Milionerów" za nami. Do gry o wielkie pieniądze stanęły dwa duety doskonale znane widzom z "Dzień Dobry TVN". Prezenterzy wspólnymi siłami zdobyli 41 tysięcy złotych. Wygrana została przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji TVN. Niestety, gra gości specjalnych nie wszystkim przypadła do gustu. Po programie w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy... Dlaczego?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" w ogniu krytyki

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zakończyli swoją rozgrywkę z Hubertem Urbańskim na pytaniu za 125 tysięcy złotych. Prowadzący poranny program nie mieli już żadnego koła ratunkowego i długo wahali się nad poprawną odpowiedzią. Co więcej, wcześniej ustalili, że nie będą ryzykować, by przekazać potrzebującym jak najwyższą kwotę. Jednak w pewnym momencie Filip zaczął namawiać Małgorzatę, by grać dalej i nie rezygnować z rozgrywki o milion. Wówczas padła odpowiedź A. I był to błąd. Jak brzmiało pytanie?

Reklama

Gdzie 30 listopada 2021 roku królowa brytyjska Elżbieta II przestała być głową państwa:

  • A. w Szkocji
  • B. w Barbadosie
  • C. w Anglii
  • D. w Walii

Poprawna odpowiedź to B. Tym samym Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wygrali gwarantowane 40 tysięcy złotych.

Krótka przygoda z programem

Kolejny duet, który wziął udział w grze o milion to Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak. Choć początkowo szło im całkiem sprawnie, to swoją rozgrywkę zakończyli, mając na koncie tysiąc złotych. Wszystko przez niebieską herbatę... Przy pytaniu za gwarantowane 40 tysięcy złotych prowadzący mieli do wykorzystania jeszcze dwa koła ratunkowe. Mimo że Daria była skłonna wykorzystać jedno z nich, to Bartek pewnie twierdził, że powinni zaufać intuicji i postawić na najmniej prawdopodobną odpowiedź, czyli - ich zdaniem - wariant B. Bowiem żadne z nich nie słyszało o niebieskiej herbacie...

Której z herbat nie poddaje się procesowi fermentacji?

  • A. czerwonej
  • B. niebieskiej
  • C. czarnej
  • D. zielonej

Ich tok myślenia był błędny. Poprawna odpowiedź to D. Zielonej herbaty nie poddaje się procesowi fermentacji. Ta niewiedza była kosztowna, bowiem para zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem. Filip Chajzer skomentował to głośnym krzykiem: "Ajajaj....", a Daria z Bartkiem nie kryli swojego zaskoczenia. 

Krytyka internautów

Na oficjalnym profilu teleturnieju "Milionerzy" po programie widzowie byli niezwykle aktywni. Niestety, na próżno szukać pozytywnych opinii. Zdecydowana większość komentarzy po walentynkowym odcinku specjalnym jest negatywna. "Kompromitacja na całej linii", "W moich oczach prezenterzy bardzo stracili... zamiast myśleć, pojechali jak nowicjusze... strasznie małą wiedzę ogólną mają. szkoda", "Tragiczny odcinek, tragiczna wiedza uczestników, tragiczna gra aktorska. Pokazówka", "Bardzo słabe". 

Internauci krytycznie wyrażali się na temat zachowania Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera - ten duet zdecydowanie nie skradł serc widzów. Ci byli bardzo niezadowoleni z wysokości wygranej i z jakości gry gwiazd "Dzień Dobry TVN". Wiele osób zarzucało im niepotrzebne ryzyko i utratę pieniędzy, które miały być przekazane na szczytny cel. Wiadomo jednak, że pod wpływem adrenaliny, siedząc na fotelach przed Hubertem Urbańskim, decyzje podejmuje się zupełnie inaczej niż będąc przed telewizorem.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama