"Milionerzy": Gwiazdy TVN-u powalczą o milion!

Walentynki to wyjątkowy dzień. Święto miłości, zakochanych, ale i doskonała okazja, by wesprzeć potrzebujących. Z tej okazji na widzów "Milionerów" czeka niespodzianka. Walentynkowy odcinek specjalny już 14 lutego o 20:55.

Walentynkowe wydanie "Milionerów". Kto powalczy o milion?

"Milionerzy" to program, w którym wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji "kto pierwszy, ten lepszy" czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane Hubertowi Urbańskiemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można skorzystać z trzech kół ratunkowych. Zasady programu wydają się proste, ale stres i adrenalina nie pomagają w spokojnej rozgrywce. 

Tu nawet najłatwiejsze pytania wydają się trudne. A doświadczyli nie tylko uczestnicy, zgłaszający się na castingach, ale również goście specjalni. Już za kilka dni swoją szansę na zdobycie wielkich pieniędzy będą mieć dwa duety śmiałków, których doskonale znają widzowie "Dzień dobry TVN" czy inne programy stacji. A zawalczą o kwotę, która pomoże podopiecznym Fundacji TVN.

Reklama

"Milionerzy". Gwiazdy TVN w odcinku specjalnym teleturnieju

Walentynki to wyjątkowy dzień. Święto miłości, zakochanych, ale i doskonała okazja, by wesprzeć potrzebujących. Na fotelach przed Hubertem Urbańskim zasiądą Małgosia Ohme i Filip Chajzer oraz Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha. Czy stworzą zgodne duety? Czy będą się uzupełniać? Czy poprowadzą długą i emocjonującą grę o milion? Na to liczymy, a wszystko okaże się już w przyszłym tygodniu.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy