"Milionerzy": Dawid Podsiadło pojawił się w programie!

Dawid Podsiadło zaskoczył swoich fanów. Artysta opublikował w mediach społecznościowych nagranie, z którego wynika, że gościł w programie "Milionerzy"! Co ciekawe, poszło mu znakomicie - doszedł do pytania za pół miliona złotych. Sprawdźcie poniżej, jak brzmiało!

Dawid Podsiadło w "Milionerach"

Nie od dziś fani cenią Dawida Podsiadłę nie tylko za muzyczną twórczość, ale również za pomysłowość, charyzmę i nietuzinkowe poczucie humoru. 29-latek, który debiutował dekadę temu, teraz jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Jego płyty rozchodzą się w gigantycznych nakładach, single sięgają szczytów list przebojów, a bilety na koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

Artysta zapowiedział, że wielbiciele już wkrótce mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Tymczasem przypomina o nadchodzących występach stadionowych. Z tej właśnie okazji na jego instagramowym profilu pojawiło się zabawne nagranie. Dawid zasiadł naprzeciw Huberta Urbańskiego w studiu "Milionerów". Mając wszystkie trzy koła ratunkowe usłyszał pytanie za pół miliona i... Zobaczcie sami!

Reklama

Prowadzący "Milionerów" zapytał wokalistę o jeden z najpopularniejszych refrenów 29-latka. W komentarzu do nagrania Podsiadło poinformował fanów, że kolejny ze stadionowych koncertów został wyprzedany, a na następne zostało niewiele biletów. Co oznacza, że w każdym z obiektów pojawi się po kilkadziesiąt tysięcy wielbicieli twórczości Dawida!

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy