Marta Manowska o "podróżniczym partnerze"! Co napisała?

Marta Manowska wróciła już z zagranicznej i pełnej przygód podróży, w której towarzyszył jej Robert Bodzianny. W przerwie od pracy nad finałem kolejnego telewizyjnego projektu dziennikarka wspomniała na Instagramie o swojej wyprawie, nie zapominając o współtowarzyszach.

Marta Manowska z wakacji do pracy

Marta Manowska prowadzi niezwykle intensywny tryb życia; piękna gwiazda TVP została "twarzą" takich projektów jak m.in.: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior". Finał ostatniego ze wspomnianych projektów miał miejsce w ubiegłą sobotę i nie mogło na nim zabraknąć właśnie Manowskej, która wraz z Rafałem Brzozowskim poprowadziła show. Z tego powodu dziennikarka zakończyła swoją zagraniczną i trwającą kilka tygodni podróż, by nie zawieść swoich fanów i pojawić się w TV. Współprowadząca zaprezentowała się w wieczorowym wydaniu - stawiając na dwie kreacje - niezmiennie czarując i zachwycając telewizyjną publiczność.

Reklama

Marta Manowska w ostatnim czasie podróżowała po różnych zakątkach świata, odwiedzając m.in.: Meksyk i Belize. Jej "podróżniczym partnerem" został Robert Bodzianny - brat Pawła z 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony". Wraz z nimi podróżowali również ich przyjaciele i to właśnie do nich Manowska zwróciła się z internetowym pozdrowieniem.

Marta Manowska wspomina wakacyjną podróż na Instagramie

Podczas finału "The Voice Senior" Marta Manowska pozostawała w kontakcie z internautami śledzącymi jej profil na Instagramie. Tam w przerwach pojawiły się nowe relacje prosto zza kulis produkcji, na których gwiazda dumnie prezentuje plecioną bransoletkę, będącą jednocześnie pamiątką po zagranicznej wyprawie. Pojawiły się również wpis w języku angielskim: Marta i przyjaciele. Belize team na zawsze.

Do swoich słów Manowska dodała oznaczenia instagramowych profili, wśród których znalazło się również konto Roberta.

Marta Manowska i Robert Bodzianny razem na wakacjachMarta Manowska nie ukrywała, że miniona podróż dostarczyła jej wielu wrażeń i na długo pozostanie w jej pamięci. Gospodyni "RszŻ" każdego dnia raportowała fanom w sieci kolejny etap wędrówki, publikując zapierające dech w piersiach kadry oraz filmiki.

Podobne ujęcia zaczęły pojawiać się na profilu brata Pawła Bodziannego, a czujni internauci szybko wpadli na trop. Po pewnym czasie podróżnicza para potwierdziła, że razem przemierza coraz to nowe miejsca, w otoczeniu przyjaciół.

Podczas gdy Marta Manowska wróciła już do Polski, Robert Bodzianny kontynuuje swoją wyprawę. Jego podróż można śledzić na Instagramie, gdzie "na gorąco" dzieli się swoimi doświadczeniami.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Polsat Viasat History: "Historyczne śledztwa": Jak zmarł Vincent Van Gogh?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami!

Dawid Woskanian: Zespół Tourette'a nie przeszkodził mu w wygraniu Top Model. Jak sobie radzi dziś?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Rolnik szuka żony 7 | Robert Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy