Magda Mołek do Kuby Wojewódzkiego: "Niedrogi dziadersie!". O co tu chodzi?

Magdzie Mołek nie spodobało się pytanie, jakie Kuba Wojewódzki zadał Dorocie Szelągowskiej. Chodziło o współpracę pomiędzy paniami. "Żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów" - napisała w czwartek wzburzona dziennikarka na swym profilu na Facebooku.

Magda Mołek do Kuby Wojewódzkiego: "Niedrogi dziadersie!"

Magda Mołek zirytowała się pytaniem, jakie podczas programu Kuba Wojewódzki zadał Dorocie Szelągowskiej.

"A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?"- zapytał dziennikarz. "Żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów. (...) Jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE" - ripostuje kobieta na swoim Facebooku.

"To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się "zbyt serio traktować", czyli w sumie jak? Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokiem łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem" - pisze w swoim poście Mołek.

Reklama

"Jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów. (...) Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim!" - kończy swój wpis dziennikarka.

Co robi teraz Magda Mołek?

Magda Mołek od lat należy do grona najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Po ukończeniu studiów ekonomicznych oraz politologii ze specjalnością dziennikarską powoli budowała karierę. Zaczynała w TVP, ale prawdziwą popularność zyskała dzięki pracy w TVN.

Prowadziła razem z Hubertem Urbańskim pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami, następnie pracowała w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Przez lata była jego prezenterką, a na antenie partnerowali jej m.in. Olivier Janiak, Jolanta Pieńkowska, Andrzej Sołtysik, Marcin Meller.

Magda Mołek po odejściu z telewizji nie zrezygnowała z zawodu. W 2020 roku założyła swój własny kanał na YouTube zatytułowany "W moim stylu". Przeprowadza wywiady ze znanymi postaciami, porusza ważne tematy społeczne i obyczajowe, opowiada o swoim życiu.

Dorota Szelągowska jest jedną z gwiazd TVN. Od 2014 roku prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej. Była gospodynią takich formatów, jak: "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty". Obecnie prowadzi program "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym odmienia wnętrza domów i mieszkań.

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji TVN. Prowadzi autorski autorski talk-show "Kuba Wojewódzki". Przez wiele lat zasiadał w jury talent shows. Najpierw w "Idolu", potem w "X Factor" i "Mam talent".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mołek | Kuba Wojewódzki | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy