"Love Island": Natalia komentuje zachowanie byłej dziewczyny Daniela. Ostre słowa

Natalia opuściła program "Love Island. Wyspa miłości" i zaraz po odejściu zabrała głos. Powiedziała o tym, czy kontynuuje znajomość z Danielem i w mocnych słowach skomentowała zachowanie jego byłej dziewczyny.

"Love Island. Wyspa miłości". Natalia po wyjściu z programu

Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" zgłosili się do show w poszukiwaniu miłości. Nikt z widzów nie spodziewał się jednak, że nowy sezon będzie obfitował w aż tak skrajne emocje! Niedawno jeden z bohaterów – Daniel Różański – przyznał się do tego, że przekazywał byłej dziewczynie "ukryte wiadomości" – rysując literę "T". Jego zachowanie zaskoczyło Islanderów, a finalnie mężczyzna opuścił program. Z willi wyszła również Natalia Łempicka, która w show była jego partnerką. 

Jeszcze przed emisją wspomnianego odcinka w sieci zawrzało: najpierw głos zabrała Tay – kobieta, która była w relacji z Różańskim przed rozpoczęciem jego przygody z „Love Island”. Na Instagramie opublikowała sporo wiadomości, które rzekomo otrzymywała od Daniela. Miał ją zapewniać o swojej wierności, a także przekonywać, że nie powinna się martwić. 

Reklama

Zupełnie inną wersję przedstawił sam Islander, który podczas rozmowy z prowadzącą show – Karoliną Gilon – podkreślił, iż w momencie wejścia do programu był singlem, a z Tay zerwał chwilę wcześniej. Dodał również, że chce skupić się na relacji z Natalią.

Obecnie Daniel i Natalia wrócili już do social mediów. Podczas gdy Różański udał się do Londynu, jego sympatia z willi poinformowała, że jest w drodze do Polski. Przy okazji odpowiedziała też na wiadomości zaniepokojonych internautów.

Natalia z "Love Island 6" odpowiada na wiadomości internautów

Natalia z "Love Island" na InstaStory przyznała, iż była zaskoczona ogromem informacji, które napłynęły do niej w ostatnich dniach:

W kolejnych nagraniach Łempicka odniosła się do tego, co otrzymywała od użytkowników sieci. Zaakcentowała też, jak ona odbiera aktywność byłej partnerki Daniela:

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy