"Love Island 6": Paweł opuścił program. Widzowie załamani

Z "Wyspą miłości" pożegnał się Paweł. Skłoniła go do tego trudna sytuacja między nim a Paulą. Po jego odejściu, fani wyrazili swoje niezadowolenie. Bardzo polubili uczestnika, a w internecie możemy przeczytać komentarze, takie jak: "Najlepszy gość ever, serio. Jedyny, który zasługiwał na finał".

"Love Island. Wyspa miłości". Kto odpadł?

Nowy sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" niewątpliwie zapisze się w pamięci widzów jako najbardziej emocjonujący! Szósty sezon obfituje bowiem w zaskakujące momenty, a odbiorcy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody. W ostatnim czasie fanami "LI" wstrząsnęło wyznanie Daniela, który potwierdził domysły produkcji o przekazywaniu "znaków" swojej byłej partnerce.

Widzowie bacznie przyglądali się również zachowaniu Pauli, która najpierw tworzyła parę z Pawłem, jednak finalnie zakończyła etap Casa Amor, wchodząc do willi z nowym partnerem – Patrykiem. Takie zachowanie nie spodobało się odbiorcom, którzy murem stanęli za Islanderem.

Reklama

Trudna sytuacja między Pawłem a Paulą sprawiła, że uczestnik show podjął trudną decyzję: postanowił opuścić "Wyspę miłości"!

Na zakończenie zwrócił się także do byłej już partnerki, mówiąc:

Odejście Pawła zasmuciło nie tylko mieszkańców "Wyspy miłości", ale też widzów śledzących program. Tuż po emisji odcinka "LI" w mediach społecznościowych pojawiło się bardzo wiele komentarzy od internautów, którzy odnieśli się do zachowania mężczyzny w programie.

Paweł z "Love Island 6" poza programem

Podczas swojego pobytu na "Love Island" Paweł dał się poznać jako dojrzały i uczuciowy mężczyzna. Użytkownicy sieci komentujący środową odsłonę programu są więc pewni, że uczestnik show znajdzie szczęście poza willą:

Tuż po wyjściu z willi Paweł porozmawiał z prowadzącą – Karoliną Gilon podczas live’a. Islander przyznał, że nie żałuje podjętego kroku:

Kto jeszcze opuścił "Wyspę miłości"? Decyzją Islanderów z programem pożegnali się również Alicja i Piotr. Tym samym w willi zostało tylko sześć par. Która z nich ma największą szansę na wygraną? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki "Love Island" – kolejny z nich już dziś wieczorem: o godz. 22:10 w telewizji Polsat. 

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy