"Love Island 6": Nowy mieszkaniec na "Wyspie miłości"!

Co wydarzyło się w nowym odcinku programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Tym razem produkcja stworzyła nowemu uczestnikowi show niemal idealne warunki do poznania Islanderek. Aleksandr "Sasha" Muzheiko pojawił się bowiem w momencie, gdy panowie byli poza willą. Sasha mógł więc na spokojnie porozmawiać z grupą dziewczyn, a mieszkanki "Wyspy miłości" były nim wyraźnie zainteresowane. 28-latek "wpadł w oko" Roksanie i Natalii, które chciały go poznać bliżej.

"Love Island. Wyspa miłości": Kim jest Aleksandr "Sasha" Muzheiko?

Co ciekawe, Sasha z "Wyspą miłości" ma wiele wspólnego! Mężczyzna przez pewien czas był związany z uczestniczką pierwszej edycji programu: Oliwią Miśkiewicz. Zakochani chętnie mówili o swoim uczuciu, publikując w mediach społecznościowych sporo wspólnych kadrów oraz filmów. Przez pewien czas mieszkali nawet razem na Bali, jednak z czasem ich drogi się rozeszły.

Nagranie można zobaczyć tutaj. Teraz Sasha postanowił "pomóc szczęściu", wybierając się na "Wyspę miłości".Sasha w "Top Model" i "Warsaw Shore".

Reklama

Pojawienie się Sashy na "Love Island" zdziwiło widzów także z jeszcze jednego powodu. Uczestnik randkowego show już wcześniej miał bowiem okazję pojawić się w TV! Sasha wziął udział w 6. edycji programu: "Top Model", jednak - w wyniku niestosownego zachowania - musiał zrezygnować z dalszego udziału w projekcie.

Następnie Sasha dołączył do programu: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", występując w 11. sezonie. W zeszłym roku pojawił się także na FAME MMA, gdzie stoczył walkę z Krystianem "Krychą" Wilczakiem.

Internauci komentują nowy odcinek "Love Island"

Informacja o tym, że to właśnie Sasha dołączył do grona "Wyspiątek", została szeroko skomentowana na oficjalnych profilach "Love Island" w sieci. Widzowie "na gorąco" dzielili się swoimi przemyśleniami na temat takiej decyzji produkcji. Okazało się, że spora grupa odbiorców była nieco zaskoczona wejściem Sashy do willi:

Wszedł facet,  który jest byłym facetem Oliwi z "Love Island".... To już nie ma innych facetów?

Z drugiej strony nie zabrakło miłych słów o Islanderze:

A Wy, co myślicie o nowym uczestniku "Love Island 6"?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Leonardo DiCaprio romansuje z Gigi Hadid? "Coraz lepiej się poznają"

Gwiazdor "Przyjaciół" już tak nie wygląda. Dziś trudno go rozpoznać!

Patricia Kazadi w szokującym wyznaniu o jej chorobie. "Moje ciało się rozpadało"

Cezary Pazura przyjaźni się z Jezusem, choć jest... grzesznikiem!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama