"Love Island 6": Daniel wyjaśnia sprawę z byłą dziewczyną. "Sytuacja była skomplikowana"

Daniel Różański, który był uczestnikiem polskiej edycji "Love Island" zamieścił na Instagramie długą wypowiedź, która odnosi się do sprawy z jego byłą dziewczyną. Mężczyzna przyznał, że w ostatnim czasie spotkał się z ex, a także wspomniał o swoim zachowaniu przed i w trakcie programu.

"Love Island. Wyspa miłości 6". Daniel Różański i była dziewczyna

Trzeba przyznać, że nowy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości" obfituje w wiele zaskakujących momentów! Jeden z uczestników – Daniel – przyznał się do tego, że wysyłał swojej byłej partnerce – Tay – specjalne znaki. Mężczyzna często rysował bowiem literę "T", a jego zachowanie wzbudziło czujność produkcji.

Ostatecznie Daniel – decyzją grupy – opuścił program. Razem z nim z willi wyszła Natalia, która na "Wyspie miłości" tworzyła z nim parę. Po zakończeniu ich przygody z show Daniel wyjechał do Anglii, a Natalia wróciła do Polski. Po kilku dniach Islander zabrał głos na Instagramie, tłumacząc to, co wydarzyło się po opuszczeniu "Wyspy miłości". 

Reklama

Niektórzy internauci zauważyli bowiem, że instagramowe relacje Daniela i jego byłej partnerki są łudząco podobne! Uczestnik "Love Island 6" nagrał krótką wypowiedź, w której m.in. odniósł się do takiego obrotu spraw.

W swoich dalszych słowach Różański skomentował także sytuację z programu, poświęcając sporo miejsca swojej byłej partnerce…

Daniel z "Love Island 6" o swoim zachowaniu w programie

Daniel z "Love Island" raz jeszcze wytłumaczył swoje zachowanie na "Wyspie miłości". Potwierdził, że tuż przed zgłoszeniem się do programu sytuacja między nim a Tay była dość mocno skomplikowana:

Islander wspomniał również o ich wspólnym wyjeździe na koncert, a także o tym, co działo się przed jego wylotem do Hiszpanii:

Daniel Różański nie ukrywał, że – będąc w programie – nie wykreślił całkowicie z pamięci byłej dziewczyny:

Mężczyzna po raz kolejny podkreślił jednak, że wchodząc do programu – nie był w związku.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy