Kultowy program powraca na antenę TVP! Nowe odcinki już w czerwcu

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" powróci na antenę TVP po półrocznej przerwie. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że najnowsze odcinki pojawią się już w czerwcu. Kto wejdzie w skład redakcji?


W grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" przestanie być realizowany. Jednak teraz, po prawie półrocznej przerwie, dowiadujemy się, że popularny program powróci na antenę.  

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie": Powrót

Pierwsze odcinki nowej serii "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" mają pojawić się w czerwcu. W oficjalnym oświadczeniu twórców programu na Facebooku, możemy przeczytać:

"Z ogromną radością informujemy, że program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." powraca na antenę! 

Reklama

Już w czerwcu planujemy pierwszą emisję.  

Jesteśmy wdzięczni, że znowu możemy pomagać, tak jak robiliśmy to od 27 lat. Jeszcze raz chcemy podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które płynęły od rodzin osób zaginionych, widzów i specjalistów, z którymi współpracowaliśmy". 

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie": Kiedy nowe odcinki?

Według informacji przekazanych przez Dział Komunikacji Korporacyjnej TVP, premierowe odcinki programu mają być emitowane w TVP Katowice w piątki, zaczynając od 7 czerwca. Powtórki będzie można oglądać w soboty i niedziele w TVP3. Obecnie trwają poszukiwania osoby, która poprowadzi program (via WirtualneMedia.pl). 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy