Krzysztof Jackowski: Kolejna przerażająca wizja? Mówi o zimie

Krzysztof Jackowski urodził się w 1963 roku. Prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako "usługi paranormalne". Organizuje kursy jasnowidzenia. W 2000 roku powstał film dokumentalny pt. "Jasnowidz", który opowiada o wczesnych latach jego działalności.

Krzysztof Jackowski: Znany jasnowidz

W 2003 roku mężczyzna wygrał japoński turniej jasnowidzów. Zasłynął ze współpracy z policją. Twierdzi, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Był zaangażowany w pomoc w słynnej sprawie o kryptonimie "Skóra". Współpracował z kilkoma uczelniami, gdzie przeprowadzał wykłady na temat parapsychologii. Jackowski na swojej stronie internetowej oszacował swoją skuteczność na 80%. Jego wizje często dotyczą partii politycznych, kataklizmów, ale też ważnych wydarzeń. Prowadzi kanał na YouTubie, gdzie jego filmy ogląda zawsze ponad 100 tysięcy osób.

Reklama

Krzysztof Jackowski: Najnowsza przepowiednia

Tym razem Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie sytuacji pogodowej na najbliższe miesiące. Swoje wizje zdradził w rozmowie z "Super Expressem". Wypowiedział się głównie na temat tegorocznej zimy. Został zapytany o to czy będzie ona mroźna. Jak odpowiedział? Początkowo przyznał, że nie myślał jeszcze nad tym tematem, ale po chwili podzielił się swoim przeczuciem.

Dodał, że przejaw zimy będzie, ale bardzo umiarkowany. Zapowiedział raczej deszczową niż śnieżną pogodę. Cieszycie się z takiej prognozy?

Autor: Iga Chmielewska

Zobacz też:

Natalia Safran: Piękna Polka, która podbiła Hollywood!

"Orphan Black: Echoes": Krysten Ritter w roli głównej sequela popularnej serii

"Stranger Things": Jamie Campbell Bower był uzależniony od narkotyków

"Stary człowiek" z Jeffem Bridgesem od 28 września w Disney+

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy