Krzysztof Ibisz sprzedał swój własny Paszport Polsatu!

Paszport Polsatu z 1996 roku należący do Krzysztofa Ibisza - z jego zdjęciem i ówczesnym adresem - sprzedany został za pokaźną sumę w nowym programie Czwórki "Łowcy skarbów. Kto da więcej", w którym grupa koneserów i dealerów antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

A jak doszło do zaskakującej transakcji? Choć przed laty - w ramach największej i najpopularniejszej akcji promocyjnej w historii polskiej telewizji - słynne Paszporty Polsatu trafiły do kilkunastu milionów skrzynek pocztowych w całym kraju, to po blisko trzech dekadach nie ocalało ich wiele, dlatego zyskują dziś wartość kolekcjonerską. Jednak Paszport najsłynniejszej twarzy Polsatu to prawdziwa gratka!

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Za ile sprzedano Paszport Polsatu Krzysztofa Ibisza?

Na ile Paszport Polsatu Krzysztofa Ibisza wyceniony został przez eksperta programu? Za ile został kupiony? I dlaczego sławny właściciel zdecydował się go sprzedać? Tego będzie można się dowiedzieć wkrótce w programie "Łowcy skarbów. Kto da więcej" w Czwórce. 

Reklama
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | czwórka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy