Reklama

"Królowe życia": Nowa twarz w programie! Kim jest Julia von Stein?

Julia von Stein to nowa uczestniczka "Królowych życia" i gwiazda branży funeralnej. Nowa bohaterka zarabia na życie w dosyć nietypowy sposób. Jest bowiem specjalistka od makijażu pośmiertnego. Czy program zapewni jej wielką popularność?

"Królowe życia". Dagmara będzie miała poważną konkurentkę?

"Królowe życia" to niekwestionowany hit TTV, w którym widzowie mogą obserwować wystawne życie aspirujących celebrytów. Program przez dwanaście sezonów wykreował wiele gwiazd polskiego show-biznesu, m.in. Dagmarę Kaźmierską czy Lalunę Unique, która niedawno stoczyła walkę na Fame MMA. Show wciąż budzi mnóstwo emocji, które często są podkręcane przez produkcję. Kolejną dawkę telewizyjnych wrażeń ma dostarczyć nowa uczestniczka - Julia von Stein. Czy to z nią Dagmara Kaźmierska stoczy walkę o miano najpopularniejszej "Królowej życia"?

"Królowe życia". Julia von Stein - kim jest nowa uczestniczka?

Producenci show przedstawili już nową uczestniczkę w mediach społecznościowych. Julia von Stein pochodzi z Tarnowa, gdzie wychowywała się w zamożnej rodzinie. Choć na co dzień mieszka w Warszawie, to regularnie odwiedza rodzinne miasto i pomaga rodzicom w prowadzeniu domu pogrzebowego. Do jej zadań należy m.in. projektowanie trumien oraz kosmetyka pośmiertna, czyli przygotowywanie ciał zmarłych do ich ostatniej drogi.

Reklama

"Chociaż ona i jej rodzina żyją w świecie zmarłych, to wszyscy są pasjonatami życia" - słyszymy w zapowiedzi.

"Królowe życia". Julia von Stein - Instagram

Julia von Stein obecnie nie jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Oczywiście, nowa gwiazda "Królowych życia" ma konto na Instagramie, ale zamieściła na nim dopiero 7 postów. Dotychczas jej internetowa biblioteka zdjęć przyciągnęła uwagę ponad 17,5 tys. użytkowników sieci. Zapewne po debiucie w hicie TTV, który nastąpi w piątkowym odcinku, liczba jej fanów ulegnie znaczącej zmianie.

"Królowe życia". Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki dwunastego sezonu "Królowych życia" można oglądać na antenie TTV w każdy czwartek i piątek o 22:00. Wszystkie epizody show są też dostępne na platformie Player. "Królowe życia" zadebiutowały w telewizji w 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL