Reklama

"Królowe życia": Conan Kaźmierski nigdy nie marzył o sławie. Kim jest gwiazda TTV?

Conan Kaźmierski, znany widzom jako syn Dagmary z "Królowych życia" określany jest w mediach jako "spokojny i kulturalny". W programie nie sposób nie zauważyć jego bardzo bliskiej relacji z mamą. Dziś chłopak ma 21 lat, a kariera w telewizji stoi przed nim otworem. Jakie ma plany na przyszłość?

Conan Kaźmierski: Kim jest?

Conan Kaźmierski urodził się 7 lipca 2001 roku, pochodzi z Kłodzka pod Wrocławiem. Jest synem Dagmary Kaźmierskiej, słynnej "Królowej Życia", z którą występował w programie. 

Przed porodem Dagmara spodziewała się... córki! Podobno dziesięć razy robiła USG i wszyscy lekarze twierdzili, że to będzie dziewczynka. Miała mieć na imię Nefertiti Mercedes Kleopatra. Mocne imiona silnych i pięknych kobiet. Jeśli w ogóle brała pod uwagę, że wyda na świat chłopca, po jednym z wujków nazywała go w myślach Jasiu albo Tytan, Ramzes, Samson i Cezar. 

Reklama

Na żadną z tych propozycji nie zgodził się jej ówczesny partner, Paweł Kaźmierski. Nie spodobało mu się też imię Tutenchamon, bo nie chciał, żeby ich syn nosił imię faraona. Zaproponował... Evander jak Evander Holyfield. To imię z kolei odrzuciła Dagmara. W końcu Paweł wymyślił... Conan Barbarzyńca. Bo ona lubi Schwarzeneggera, a on film "Conan".

Dagmara w wywiadach niejednokrotnie podkreśla, że jest dumna z syna, oraz że jest jej oczkiem w głowie. 

Conan Kaźmierski widział, jak policja aresztuje jego ojca za zabójstwo!

Conan Kaźmierski był jeszcze w brzuchu swojej mamy Dagmary Kaźmierskiej, najsłynniejszej bohaterki kultowego programu TTV "Królowe życia", gdy jego tato Paweł Kaźmierski zastrzelił gangstera Dariusza L. "Szpilę" z konkurencyjnej grupy przestępczej.

Do strzelaniny doszło w Wielką Sobotę w kwietniu 2001 r. Dagmara Kaźmierska była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. Jej ówczesny partner (w tamtym okresie nie byli jeszcze małżeństwem) uciekł do USA, ona dołączyła do niego tuż przed porodem. Conan urodził się w New Jersey, dzięki czemu ma amerykański paszport.

Ponieważ jego ojciec był poszukiwany listem gończym jako szczególnie niebezpieczny przestępca, w Ameryce nie mogli żyć swobodnie i musieli się ukrywać. W końcu stało się to nie do wytrzymania i podjęli decyzję o powrocie do Polski. Najpierw wróciła Dagmara z synem, potem Paweł Kaźmierski, który po jakimś czasie wpadł w ręce policji.

Dagmara opisuje jak oddała Conana osobie, która była z nimi wtedy w domu. Wyszli do drugiego pokoju, lecz płacz dziecka było słychać w całym mieszkaniu. Dla Dagmary ta sytuacja była traumatyczna.

Dziś ojciec Conana przebywa już na wolności po wyroku za zabójstwo. Jakie mają relacje?

Conan Kaźmierski: Studia czy kariera medyczna?

Conan Kaźmierski przez kilka lat występował u boku swojej mamy w "Królowych Życia". Ponoć sam nigdy nie marzył o wielkiej sławie, a w mediach określa się go jako "skromnego influencera", czy "kulturalnego i spokojnego". Raczej stroni od głośnych wydarzeń i kontrowersyjnych wypowiedzi w wywiadach. 

Chłopak w wywiadach podkreśla, że wykształcenie jest dla niego ważne, bowiem dostał się na studia medyczne. Na tym nie poprzestaje. Niedawno otworzył we Wrocławiu swój pierwszy biznes! O planach opowiedział przy okazji udziału w programie "99 - Gra o wszystko". 

"Beza Krówka" - to nazwa lodziarni, którą prowadzi Conan Kaźmierski. 

Co dalej z karierą Conana Kaźmierskiego? Sam chłopak nie potrafi konkretnie określić jak potoczy się jego kariera telewizyjna. "Królowe życia" aktualnie są zawieszone, a Conan nie wie co z ewentualnymi występami w telewizji.

"99 - Gra o wszystko": Conan Kaźmierski wziął udział w najnowszej edycji

Conan Kaźmierski wziął udział w nowym sezonie programu "99 – Gra o wszystko", który będzie miał premierę 28 sierpnia. 

"99 - Gra o wszystko" składa się z rozmaitych konkurencji. Uczestnicy muszą użyć sprytu, sprawności fizycznej i nieraz liczyć na szczęście, aby je pokonać. Nie wszystkim się to udaje. Ci, którzy nie wykonają zadania, odpadają z programu. Celem jest wielki finał. 

Zobacz też:

"Królowe życia": Laluna Unique uwielbia luksus. Na czym zarabia celebrytka?

Dagmara Kaźmierska: Gwiazda "Królowych życia" pozuje w stroju kąpielowym

"Królowe życia": Laluna Unique komentuje zawieszenie programu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL