"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska wyrusza w kolejną podróż!

Martyna Wojciechowska już niebawem rozpocznie nagrania do 14. sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Dobrą nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie, przy okazji zdradzając kierunek swojej wyprawy. Gdzie tym razem się wybiera?

14. sezon programu "Kobieta na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami świetną informacją. Na antenę TVN ma wrócić jej program "Kobieta na krańcu świata". Jak poinformowała znana podróżniczka, właśnie wyjeżdża na nagrania kolejnego sezonu. Podzieliła się też z fanami zdjęciami przygotowanych do wyjazdu walizek, a obok fotografii tajemniczo dodała, że tym razem udaje się do Afryki.

- I’M BACK! Po długiej przerwie wracam na zdjęcia do programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! To już 14 sezon. Kto się cieszy? MAM NADZIEJĘ, że to będzie najlepszy sezon w historii tego programu. Zgadnijcie jaki kierunek i wrzucajcie w komentarzach. Podpowiem, że kierunek AFRYKA! To lecę, pa! Trzymajcie kciuki. M. - napisała obok zdjęć.

Reklama

Przerwa w emisji "Kobiety na krańcu świata"

Mimo że magazyn podróżniczy "Kobieta na krańcu świata" jest niezwykle lubiany, nie pojawił się w jesiennej ramówce TVN. Jak się okazało, Martyna Wojciechowska zdecydowała, że kolejny sezon programu dokumentalnego będzie musiał poczekać. Dziennikarka i podróżniczka odłożyła w czasie nagrania ze względu na jej życiowe priorytety.

- Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę - wyjaśniała na Instagramie.

"Kobieta na krańcu świata"

"Kobieta na krańcu świata" to uwielbiany przez widzów program, który pojawił się na antenie TVN w 2009 roku. Od początku prowadzi go dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska, która odwiedza różne kraje świata. Rozmawia tam z miejscowymi kobietami i pokazuje ich codzienność, problemy oraz marzenia. W trakcie 13 sezonów magazynu podróżniczego nakręcono ponad 100 odcinków.

Autor: Anna Helit

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Kobieta na krańcu świata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy