Klaudia El Dursi straciła pracę. "Hotel Paradise" znika z ramówki

"Hotel Paradise" znika z anteny TVN7. Zastąpi go inny randkowy show. W efekcie Klaudia El Dursi, która była prowadzącą formatu, zostaje bez pracy.

Klaudia El Dursi: Od "Top Model" do "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała zrobić karierę w polskim show-biznesie, grała m.in. niewielkie role w serialach "BrzydUla" czy "Prosto w serce". Dopiero jednak udział w "Top Model" stał się dla niej przepustką do prawdziwej sławy.

Choć nie wygrała programu, zyskała dzięki niemu ogólnopolską rozpoznawalność i wkrótce otrzymała propozycję poprowadzenia "Hotelu Paradise". Gospodynią randkowego reality show jest już od sześciu sezonów, a jej popularność rośnie z miesiąca na miesiąc.

Reklama

Gwiazdę show "Hotel Paradise" tylko na Instagramie śledzi niemal 840 tysięcy osób. El Dursi regularnie dzieli się z nimi nowymi wpisami i uchyla rąbka na temat swojej pracy oraz życia osobistego.

"Hotel Paradise" znika z anteny

Okazuje się jednak, że El Dursi będzie miała teraz mniej pracy, ponieważ jak doniósł jeden z informatorów Jastrząb Post - nie pojawi się w wiosennej edycji programu "Hotel Paradise". "TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny 'Hotel Paradise', a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając" - podkreślono.

Wiadomo już, że chodzi o program "Prawdziwa miłość", polską wersję "Träffa deltagarna". Celem tego show jest znalezienie pary, którą połączy autentyczne uczucie. Pomoże w tym użycie wykrywacza kłamstw, którym uczestnicy będą poddawani co kilka dni.

Kim jest Edyta Zając?

Edyta Zając zyskała rozgłos dzięki związkowi z Jakubem Rzeźniczakiem, byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, który obecnie występuje w klubie Wisła Płock. Para pobrała się w 2016 roku, jednak ich małżeństwo nie trwało długo. Cztery lata później zakończyło się rozwodem, w atmosferze skandalu.

Edyta Zając jest jedną z najbardziej wziętych polskich modelek. W branży pracuje od 2001 roku. W 2014 roku próbowała swoich sił w konkursie Miss Polonia. Dostała się do jego finału, jednak ostatecznie wydarzenie zostało odwołane. 33-letnia obecnie gwiazda wystąpiła także w kilku programach rozrywkowych. W 2017 roku pojawiła się w drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy", zaś w 2020 roku w parze z Michałem Bartkiewiczem wygrała jedenastą edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W finale pokonali parę: Julia Wieniawa-Stefano Terrazzino.

Choć życie osobiste Edyty Zając wzbudza ogromne emocje, modelka nie należy do grona gwiazd, które epatują swoją prywatnością. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, jednak najczęściej chwali się tam wpisami związanymi ze swoją pracą. Na Instagramie, gdzie ma już ponad 130 tysięcy obserwujących, regularnie publikuje fotografie z kolejnych sesji zdjęciowych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy