Katarzyna Cichopek z nowym partnerem. To on zastąpił Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dotąd tworzyli parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Tymczasem, ku zaskoczeniu wszystkich, w sobotę u boku gospodyni "Pytania na śniadanie" pojawił się ktoś nowy.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Para nie tylko na ekranie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w październiku potwierdzili, że są razem. Od tamtej pory 40-letnia gwiazda serialu "M jak miłość" i 49-letni dziennikarz oficjalnie są parą już nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. 

Odkąd duet z "Pytania na śniadanie" ogłosił swój związek, każde ich wystąpienie na antenie wzbudza niemałe emocje. Jeszcze większe poruszenie wywołał fakt, że w sobotę u boku Katarzyny Cichopek pojawił się ktoś zupełnie inny. Czy to oznacza, że zakochani nie będą już parą w "Pytaniu na śniadanie"?

Reklama

Wolny zamiast Kurzajewskiego z Cichopek w "PnŚ"

Ku zaskoczeniu telewidzów, w sobotnim wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek pojawiła się w studiu bez swojego dotychczasowego partnera. Macieja Kurzajewskiego zastąpił u jej boku inny prowadzący "Pnś" – Tomasz Wolny. 

Chcąc uspokoić telewidzów, Telewizja Polska zapewniła w mediach społecznościowych, że to jedynie chwilowe roszady.

Wygląda zatem na to, że widzowie nie muszą martwić się o duet Cichopek-Kurzajewski. Dziennikarz najpewniej wkrótce znów pojawi się w "Pytaniu na śniadanie" obok swojej życiowej i zawodowej partnerki. 

Internauci nie ukrywają jednak, że podoba im się pomysł połączenia Kasi i Tomka. Być może stacja weźmie ich opinie pod uwagę i częściej będzie parować tę dwójkę w ramach zastępstw.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Tomasz Wolny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy