Katarzyna Cichopek największą gwiazdą TVP? Jest noszona na rękach

Katarzynie Cichopek nie zaszkodziło ujawnienie romansu z Maciejem Kurzajewskim, partnerem z "Pytania na śniadanie". Jak się okazuje, jest w TVP noszona na rękach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Kulisy związku

Odkąd w pierwszej połowie marca Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem, życie prywatne gwiazdy serialu "M jak miłość" było jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. 40-letnia aktorka tuż po rozstaniu się z mężem zaczęła być łączona z  Maciejem Kurzajewskim.

Przez długie miesiące na wszelkie pytania o sprawy sercowe odpowiadała jednak wyłącznie konsekwentnym milczeniem. W końcu 7 października, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się od dawna - związek z kolegą z kanapy "Pytania na śniadanie". Wszystko prosto z wycieczki do Ziemi Świętej.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski połączyli się z widzami z Izraela. Para w rozmowie z Idą Nowakowską opowiedziała o łączącym ich uczuciu.

Okazało się, że aktorka spędza w Izraelu swoje 40. urodziny, a towarzyszy jej popularny dziennikarz sportowy i prezenter. Potwierdziło się to, o czym od kilku miesięcy plotkowała cała Polska.

"Jest to wyjątkowy czas w moim życiu. (...) Czas zamknięcia pewnego rozdziału i co najważniejsze, otworzenia nowego" - powiedziała Cichopek. "Bardzo się cieszę, że mogę towarzyszyć Kasi w tej wyjątkowej podróży. Sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej i mam wrażenie, że faktycznie tak jest. (...) Cudownie odkrywać miejsca, kiedy się kogoś kocha. Z kimś, z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas" - dodał Kurzajewski.

"Kochamy swoich najbliższych. Kasia swoje dzieci Adama i Helę, ja moich synów Franka i Jurka. Dla nich zrobilibyśmy wszystko. Mamy nadzieję, że kiedy my jesteśmy szczęśliwi, to oni także" - zakończyli i pocałowali się na wizji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Zaręczyny w Nowym Jorku?

Jak się okazuje, ich związek szybko się rozwija. W środę jeden z portali plotkarskich donosił, że Cichopek i Kurzajewski mieli zaręczyć się podczas niedawnego pobytu w Nowym Jorku. "Poważnie rozmawiają już o ślubie" - twierdzi źródło serwisu.

Jak twierdzi Pudelek, podczas niedawnej wyprawy do USA Maciej Kurzajewski miał oświadczyć się ukochanej.

Co więcej, informator serwisu twierdzi, że zakochani z "Pytania na śniadania" zaczęli już szykować się do zaślubin.

Katarzyna Cichopek największą gwiazdą TVP?

Związek z Maciejem Kurzajewskim nie zaszkodził Cichopek. Oboje mają podobno silną pozycję wśród gwiazd Telewizji Polskiej. Joanna Kurska kreuje ich na prawdziwą power couple. Mowa jest o podwyżkach i nowych propozycjach zawodowych.

Tym bardziej, że ich pojawienie się na ekranie, momentalnie podnosi oglądalność śniadaniowego programu Telewizji Polskiej. W efekcie Katarzyna Cichopek może liczyć na specjalne względy, a w "Pytaniu na śniadanie" jest niczym królowa. Gwiazdę TVP noszą na rękach. I to dosłownie!

Ostatnio prowadząca pochwaliła się w sieci niesamowitą fotografią. Oskar Ziółkowski, który ma być 6. najsilniejszym człowiekiem na świecie, wziął aktorkę na ręce i wzniósł wysoko w powietrze.

"Lecz choćby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów, i każdy nie wiem, jak się wytężał, to nie udźwigną - taki to ciężar" - zacytowała Juliana Tuwima aktorka w opisie pod zdjęciem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy