Karolina Sztafa: Nie żyje uczestniczka programu "Big Brother". Miała 35 lat

Nie żyje Karolina Sztafa - uczestniczka siódmej edycji programu "Big Brother". Kobieta miała 35 lat.

O śmierci Karolina Sztafy poinformowała na Instagramie jej koleżanka z domu Wielkiego Brata - Anna Klimpel. "Dziś w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w pokoju Karola" - napisała Klimpel.

Karolina Sztafa: Była gwiazdą "Big Brothera"

"Z pewnością chciałaby, aby każdy zapamiętał ją uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę" - dodała Klimpel, ujawniając, że Sztafę "zabrała choroba".

O Karolinie Sztafie usłyszeliśmy w 2019 roku, kiedy wzięła udział w siódmej edycji emitowanego na antenie TVN7 "Big Brothera".

Reklama

Kobieta dała się poznać wszystkim jako naczelna skandalistka domu Wielkiego Brata. Wywołała kilkanaście konfliktów bez powodu, co bardzo nie podobało się pozostałym mieszkańcom. Przy pierwszej nadarzonej się okazji eliminowali ją do opuszczenia show, a widzowie dokończyli ich dzieła.

"Czekam na to, co przyniesie mi los. Nie mam ściśle określonych zamiarów. Jestem święcie przekonana, że coś dobrego się dla mnie szykuje. Sesja w 'Playboyu' bardzo by mnie zainteresowała, bo kocham swoje ciało i kocham je pokazywać! Chciałabym, aby kobiety po 30. były dumne z tego, jak wyglądają" - mówiła Pomponikowi po odpadnięciu z "Big Brothera".

Karolina Sztafa: Zostawiła męża i dwie córki

Karolina Sztafa pochodziła z Czechowic-Dziedzic. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja, pracuje natomiast jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką, co daje się wyczuć w jej temperamencie. Nie znosi sprzeciwu. Jej ulubionym sportem jest jazda na rowerze. Uwielbia kontakt z naturą - tak przedstawiano jej sylwetkę w wizytówce show TVN7.

Karolina jest jednak przekonana, że nie jest typową "matką Polką". "Jestem flirciarą. Przyznaję się do tego i dobrze mi z tym" - mówiła w swojej wizytówce. "Nie ma we mnie wstydu" - twierdziła Karolina Sztafa.

Karolina Sztafa zostawiła męża Łukasza i dwie córki - 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama