Joanna Liszowska w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Będzie świąteczny przebój?

Polsat przygotował dla swoich widzów wyjątkowy prezent. Już od trzech lat Świętom w Polsacie towarzyszy muzyczny hit w wykonaniu największych gwiazd stacji ale w tym roku "Święta marzeń" zyskały nową aranżację i teledysk, którego premiera odbędzie się już 6 grudnia zaraz po Mikołajkowym Bloku Reklamowym. W nowej wersji piosenki, która klimatem nawiązuje do swinga, dwa główne głosy to Joanna Liszowska i... Krzysztof Ibisz.

"Przyszedłem do studia przekonany, że zaśpiewam jeden, dwa wersy, tak jak miało to miejsce rok czy dwa lata temu. Okazało się, że śpiewam całą piosenkę wspólnie z Joanną! Obiecałem sobie po udziale w'"Twoja Twarz Brzmi Znajomo', że już nigdy nie zaśpiewam, ale wygląda na to, że skłamałem" - mówi Krzysztof Ibisz.

"Ucieszyłam się, kiedy reżyser Bartek Prokopowicz wspólnie z kompozytorem Rafałem Kulczyckim zaproponowali mi, żebym zaśpiewała świąteczną piosenkę. Tym razem w nowej aranżacji - bardziej klasycznie i nastrojowo. Moja radość była podwójna, kiedy okazało się, że wystąpię w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Mam nadzieję, że sprostałam temu zadaniu" - dodaje Joanna Liszowska.

Reklama

W nagraniu piosenki "Święta marzeń" i klipu wzięły udział gwiazdy Polsatu. Zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę, Elżbietę Romanowską, Wiesława Nowobilskiego, Macieja Dowbora, Macieja Rocka, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Karolinę Gilon, Jerzego Mielewskiego, Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego, Anetę Zając, Michała Koterskiego, Ewę Wachowicz, Małgorzatę Sochę, Krzysztofa Wieszczka ("Przyjaciółki"), Dorotę Gawryluk, Karolinę Szostak, Katarzynę Zdanowicz, Piotra Witwickiego, Ewelinę Ruckgaber, Piotra Mroza, Pawła Orleańskiego.

Ibisz zaśpiewał z Liszowską już w 2009 roku

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz wspólnie wykonują piosenkę. Kiedy w 2009 roku byli prowadzącymi program "Jak oni śpiewają", w jednym odcinku zmierzyli się w utworem Bonnie Tyler "Total Eclipse of the Heart".

Z kolei w marcu 2023 w jednym z odcinków "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ibisz wystąpił jako drag queen Verka Serduchka z piosenką "Dancing Lasha Tumbai". Jego szalony występ tak przypadł do gustu widzom, że nagranie biło rekordy popularności w serwisach społecznościowych i stało się źródłem wielu virali.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Liszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy