Joanna Kurska pożegnała się z TVP. Na parkingu czekał na nią Jacek Kurski

Przygoda zawodowa Joanny Kurskiej z telewizją publiczną właśnie dobiegła końca. 5 stycznia po raz ostatni spotkała się z zespołem "Pytania na Śniadanie" i opuściła budynek TVP z naręczem kwiatów.

Uwagę fotoreporterów zwróciła modna stylizacja - różowy płaszcz, dopasowane czarne spodnie, czarny golf i kozaki na wysokim obcasie. Na parkingu czekał na nią Jacek Kurski, a małżeńskim czułościom nie było końca. 

Joanna Kurska: Pożegnanie z TVP

Joanna Kurska została szefową "PnŚ" we wrześniu 2022, kiedy Jacek Kurski ustąpił z funkcji prezesa TVP. Przez trzy miesiąca zdążyła wprowadzić istotne zmiany, które znacząco podniosły oglądalność programu i zyskała sympatię całego zespołu. 

Początki współpracy Joanny Kurskiej z TVP sięgają 2007 roku, później pracowała jako wydawca popularnych programów publicystycznych Polsat News, m.in. "Gościa Wydarzeń", "Daję słowo" i "Państwo to my". Po pewnym czasie wróciła na Woronicza, najpierw jako wiceszefowa biura koordynacji programowej, później, jako dyrektor odpowiedzialny za strategię wizerunkową i programową stacji. 

Reklama

Po objęciu przez Jacka Kurskiego funkcji prezesa, postanowiła zakończyć swoją współpracę z telewizją i w 2016 roku złożyła wypowiedzenie. Wróciła w 2021 roku po długiej nieobecności. 

Joanna Kurska zostaje z dziećmi w Polsce

Była szefowa "PnŚ" podkreśliła, że sama złożyła wypowiedzenie, a rozwiązanie umowy o prace odbyło się za porozumieniem stron. Podczas gdy Jacek Kurski już za kilka dni uda się do Waszyngtonu, gdzie ma objąć posadę w Światowym Banku, jego małżonka zapowiedziała, że zostaje w Polsce z dziećmi, a w planach ma założenie fundacji wspierającej chore dzieci i poświęcenie się działalności charytatywnej.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurska | Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy