Reklama

Jimmy Kimmel ma koronawirusa. Po raz drugi w ciągu miesiąca

Jimmy Kimmel podzielił się z fanami smutną wiadomością. Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak cała jego rodzina zachorowała na COVID-19, gwiazdor zaraził się po raz drugi. "Jestem niezwykle pozytywnym człowiekiem. Zrobiłem test i znów dostałem pozytywny wynik na obecność koronawirusa" - ogłosił na Twitterze. Najbliższe odcinki autorskiego programu popularnego amerykańskiego prezentera poprowadzą zamiast niego komik John Mulaney oraz aktor Andy Samberg.

Widzowie programu "Jimmy Kimmel Live!" będą musieli ponownie oswoić się z nowymi gospodarzami popularnego talk-show. Prezenter bowiem po raz kolejny zaraził się koronawirusem. Na początku maja Kimmel poinformował fanów, że cała jego rodzina choruje na COVID-19. "Nasza córka przyniosła do domu wirusa - mimo że specjalnie poprosiliśmy ją, aby tego nie robiła" - zażartował wówczas na Twitterze komik.

Jak zaznaczył, nie doświadczał wtedy żadnych poważnych dolegliwości, a choroba przebiegała u niego bezobjawowo. "Wszystko jest pod kontrolą, wziąłem dwie dawki szczepionki i dawkę przypominającą. Niestety, tym razem show nie może trwać" - dodał Kimmel.

Reklama

Z powodu absencji gospodarza odwołano występ Toma Cruise'a, który miał promować w programie swój najnowszy film "Top Gun: Maverick". W czasie, gdy prowadzący dochodził do zdrowia, przed kamerą zastępował go Mike Birbiglia, znany amerykański komik, reżyser i scenarzysta.

Koronawirus najwyraźniej prześladuje Kimmela, bo ledwie gwiazdor wyzdrowiał, a znów jest chory. Ogłosił to właśnie na Twitterze. "Jestem niezwykle pozytywnym człowiekiem. Zrobiłem test i znów dostałem pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Ale nie martwcie się, czuję się dobrze" - napisał w poście.

Role gospodarzy "Jimmy Kimmel Live!" pełnić będą teraz komik John Mulaney oraz znany z serialu "Brooklyn 9-9" Andy Samberg. W najbliższym odcinku gośćmi będą aktorka Cheryl Hines i muzycy australijskiego zespołu rockowego Gang of Youths.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL