"Jeżyk i Sprężynka": Nowy serial animowany dla dzieci na kanale Puls 2

Telewizja Puls przygotowała niespodziankę dla najmłodszych widzów. 18 marca w Puls Kids na kanale PULS 2 odbędzie się premiera pierwszego odcinka własnego serialu animowanego "Jeżyk i Sprężynka".

"Jeżyk i Sprężynka": Nowy serial animowany dla dzieci

Serial "Jeżyk i Sprężynka" przedstawia przygody Jeżyka Puls Kids i Sprężynki. Są oni mieszkańcami i opiekunami Parku Rozrywki. Wspólnie dbają o to, aby wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie, byli szczęśliwi i mogli przeżyć prawdziwą przygodę. Zabawne historie mieszkańców Parku Rozrywki pełne są edukacyjnych wątków, uczą dzieci empatii, pracy zespołowej oraz zdrowego stylu życia.

Scenariusz do serialu napisała, przy współpracy z Telewizją Puls, Marzena Nehrebecka - uznana twórczyni filmów animowanych, autorka książek i seriali dla dzieci, w tym m.in. scenariuszy do serialu "Agi Bagi", który również można oglądać na Puls Kids. Tytułową piosenkę do serialu "Jeżyk i Sprężynka" wykonuje Jakub Jurzyk, a muzykę do piosenki skomponowało Studio Spot.

Reklama

"Stworzona przez nas postać Jeżyka Puls Kids cieszy się ogromną sympatią najmłodszych widzów, którzy już niedługo poznają jego przygody w nowej serii animowanej. Na marzec przygotowaliśmy premierę pierwszego odcinka, docelowo odcinków będzie dwanaście. Z naszym Jeżykiem i z marką Puls Kids wiążemy wiele ambitnych planów, tworzymy jego bajkowy świat również poza anteną; część z założeń już realizujemy jak dostępne w sklepach na licencji zabawki, gry czy książeczki" - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

"Bardzo cieszymy się, że udało się nam stworzyć własną lokalną postać, która spotkała się z ogromną sympatią dzieci i rodziców. Wychodząc naprzeciw fanom naszego Jeżyka, pracowaliśmy nad tym, aby na rynku pojawiły się pierwsze produkty licencyjne. Ale nasi Widzowie oczekują czegoś więcej - dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję własnej animacji. (...) Serial ten będzie pełen pozytywnych emocji i nowych przygód Jeżyka i Sprężynki. Ponadto, pojawią się nowe postacie a nasz Jeżyk w końcu przemówi, na co również czekają nasi widzowie" - powiedziała Małgorzata Bogucka-Serek, Brand Manager marki Puls Kids.

Serial "Jeżyk i Sprężynka" to kolejny krok w budowaniu świata Jeżyka Puls Kids. Do tej pory dzieci znały Jeżyka z serii zabawnych krótkich form animowanych prezentowanych na PULS 2; mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka, puzzle, gry planszowe i karciane oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych.

Telewizja Puls produkuje serial wraz ze studiem animacji Mapepi. Premiery kolejnych 11 odcinków już wkrótce.


materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy