Jesienne nowości w Polsat Cafe! Co zobaczymy na ekranach?

Październik przed nami, a w nim programowe i serialowe nowości w Polsat Cafe! Już za kilka dni na ekranach zadebiutuje m.in. lubiany na świecie format, w którym bohaterowie będą przechodzić metamorfozy - "10 lat młodsza w 10 dni". Co jeszcze pojawi się w ofercie stacji?

Nowości w Polsat Cafe

Już 6 października na antenie Polsat Cafe zadebiutuje pierwszy sezon programu "10 lat młodsza w 10 dni". Będzie to  polska wersja zrealizowanego przez All3 Media International formatu "10 Years Younger". 

W każdym odcinku zaprezentowane zostaną metamorfozy, które polegają na odmłodzeniu uczestników o 10 lat. Oczywiście pomogą  w tym eksperci: Maja Sablewska (specjalistka od wizerunku i managerka), Emma Kiworkowa (stomatolożka i ortodontka), a także Marcin Ambroziak (dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej). 

Kolejnym hitem stacji okazać się może program "Polskie żony". Jest to reality przedstawiający codzienne życie zamężnych Polek z różnych środowisk i na odmiennych etapach życia. Nowy program emitowany będzie w poniedziałki o godz. 21.00, od 3 października 2022 roku, składa się z sześciu godzinnych odcinków.

Reklama

Warto też wspomnieć, że już 5 października widzowie zobaczą też nowe odcinki programu "Shopping Queens. Królowe zakupów".

Jak donosi Press, w listopadzie w Polsat Cafe ma pojawić się także serial "Miłość z internetu". Produkcja opowiada o bohaterach, którzy szukali partnerów poprzez serwisy randkowe.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Cafe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy