Izabella Krzan pokazała nagranie z partnerem! Zaliczyła "wpadkę"?

Izabella Krzan, modelka i prezenterka, której popularność przyniosły przede wszystkim występy w programach TVP, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka postanowiła podzielić się z fanami serią zdjęć i nagrań, na której znalazł się również jej partner - Dominik. Modelka pokazała swoją "podróżniczą" twarz, a także potknięcie! Jak zareagowali internauci?

Izabella Krzan z partnerem na Instagramie

Izabella Krzan ma za sobą pracowity koniec roku. Piękna Miss Polonia z 2016 roku - jako współprowadząca "Sylwestra Marzeń" - wraz z mieszkańcami Zakopanego i widzami Telewizji Polskiej witała 2022 rok. Nic więc dziwnego, że modelka znana m.in. z "Koła Fortuny" i "Pytania na Śniadanie" postanowiła nieco przedłużyć sobie pobyt na południu kraju, zwiedzając górskie szlaki. W zimowym szaleństwie Izie Krzan towarzyszy jej partner: Dominik. Para podzieliła się w instagramowych relacjach serią klimatycznych zdjęć, a sama gwiazda TVP poszła o krok dalej! Na jej koncie pojawił się bowiem krótki filmik będący kompilacją zdjęć i nagrań powstałych głównie podczas wspólnego spędzania czasu przez zakochanych. Wśród migawek pojawiły się m.in. momenty zarejestrowane podczas egzotycznych wakacji, a także nagrania prosto zza kulis telewizyjnych projektów. Co ciekawe, Izabella Krzan postanowiła pokazać "wszystko", w tym także moment, gdy... traci równowagę!

Reklama

Izabella Krzan zdradza podróżnicze plany

W opisie do postu Izabella Krzan przyznała, że nadszedł moment, by rozpocząć planowanie kolejnych przygód. Internauci z kolei przyznali, że modelka w każdym wydaniu wygląda olśniewająco, a także życzyli parze samych fantastycznych chwil w nowym roku.

Kim jest partner Izabelli Krzan? Piękna Miss należy do grona gwiazd, które chronią swoją prywatność, przez co próżno szukać szczegółowych informacji na temat jej miłości. Jak podają media, serce gwiazdy skradł Dominik: projektant z Warszawy. Chłopak gospodyni "Pytania na Śniadanie" prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu publikuje urocze kadry z ukochaną. Jak widać, partnerzy świetnie się dogadują i mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Podzielacie głosy internautów o rychłym ślubie Izy i Dominika?

Autor: Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama