"Hotel Paradise": Ruszył casting do kolejnej edycji. Zdjęcia w Azji

Zdjęcia do kolejnej edycji reality show "Hotel Paradise" mają zostać zrealizowane w Wietnamie - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Ruszył właśnie casting na uczestników ósmej edycji programu, który może trafić na antenę na wiosną 2024.

"Hotel Paradise" to amerykański format randkowy, który zadebiutował w 2003 roku. Pierwsza polska wersja miała premierę wiosną 2020 roku. Zdjęcia do niej realizowano na Bali. Prowadzącą show była Klaudia El Dursi.

Kolejne edycje kręcono m.in. na Zanzibarze, w Panamie i Kolumbii. Tym razem uczestnicy "Hotelu Paradise" pojadą do Wietnamu.

Reklama

"Hotel Paradise": Kolejna edycja będzie rozgrywać się w Wietnamie

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl TVN7 zamierza nakręcić od razu dwie odsłony show. Pierwsza mogłaby trafi na antenę wiosną 2024, kolejna - jesienią 2024, ale decyzja o tym jeszcze nie zapadła.

"Po raz kolejny zamierzamy zabrać Was w epicką podróż do świata namiętności, rywalizacji, zdrady i miłości. Tu gra toczy się nie tylko o wielkie pieniądze, ale przede wszystkim o największą z możliwych nagród - miłość" - zachęcają producenci show, którzy rozpoczęli już casting na uczestników kolejnych edycji. Prowadzącą show miałaby pozostać Klaudia El Dursi.

Umiejscowieni na rajskiej wyspie uczestnicy show muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania głównej nagrody, którą jest 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel, muszą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama