"Hotel Paradise": Będą kolejne edycje?

TVN7 ma rozważać realizację dwóch nowych sezonów reality-show "Hotel Paradise", jednak ostateczna decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

TVN7 oraz Golden Media Polska są wstępnie zainteresowani realizacją siódmej i ósmej edycji reality-show "Hotel Paradise", ale ostateczna decyzja wciąż nie zapadła. Wiele zależy od wyników, jakie osiągnie szósty sezon - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Jeśli kolejne edycje powstaną, prawdopodobnie prowadzącą pozostanie Klaudia El Dursi, ale wybrana zostałaby kolejna lokalizacja. 

Reklama

"Hotel Paradise": To już sześć sezonów

Dwie pierwsze edycje programu powstały na Bali i były emitowane wiosną i jesienią 2020 roku. Dwa kolejne sezony kręcone były na Zaznibarze i można je było zobaczyć w ubiegłym roku (wiosną i jesienią). Piąta i szósta odsłona została zrealizowana w Panamie - piąta pokazana była wiosną tego roku, szósta trafi do emisji jesienią. 

"Hotel Paradise" to program randkowy, w którym grupa singli mieszka w luksusowej willi. Przeprowadzana jest eliminacja, w której nieparzysta liczba uczestników łączy się w pary, a osoby, które nie zostają wybrane przez potencjalnego partnera odpadają z programu.

Szósty sezon widzowie będą mogli oglądać w TVN7 od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o 20.30.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy