"Hotel Paradise All Stars" zadebiutuje na dniach. Kto wystąpi w specjalnej edycji programu?

25 maja na antenie TVN7 zadebiutuje program "Hotel Paradise All Stars". Czym będzie specjalna edycja show? Fani poznali pierwszych uczestników, którzy będą w najbliższym czasie łączyć się w pary.

"Hotel Paradise All Stars": Rusza specjalna odsłona

"Hotel Paradise All Stars" będzie specjalną edycją programu "Hotel Paradise". Wystąpią w nim uczestnicy, których widzowie poznali już na przestrzeni poprzednich sezonów show. Ponownie spędzą oni wspólny czas, aby spróbować połączyć się w pary. Tym razem wybiorą się do Kolumbii. Jak poradzą sobie doświadczeni single i singielki? 

"Hotel Paradise All Stars": Znamy pierwszych uczestników

Widzowie poznali pierwszych uczestników nadchodzącego reality-show. Będą to znane z poprzednich odsłon twarze. W programie zobaczymy Julię Skrodzką (2.edycja), Grzegorza Głuszcza (6 edycja), Natalię "Nana" Majos (4. edycja), Łukasza "Blondino" Książkewicza (1. edycja) i Barbarę Pędlowską (3. edycja). Pozostali uczestnicy programu zostaną ogłoszeni w najbliższych dniach. 

Reklama

"Hotel Paradise All Stars": Kiedy premiera?

Specjalną edycję reality-show ponownie poprowadzi znana z poprzednich odsłon Klaudia El Dursi. Emisja programu rozpocznie się 25 maja na antenie TVN7.

Zobacz też:

"Yellowstone": Kevin Costner opóźnia powstanie serialu? Fani krytykują jego podejście

Alicja Bachleda-Curuś: Aktorka ukończyła międzynarodowe studia! Wyznała swoje motywacje

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama