"Gogglebox. Przed telewizorem": Agnieszka Kotońska zachwyca sylwetką! "Widać ogrom pracy!"

Agnieszka Kotońska w ostatnich latach zrzuciła wiele kilogramów. Dziś z dumą prezentuje efekty metamorfozy. Na Instagramie opublikowała nagranie, na którym widzimy ją w stroju kąpielowym. "Przepiękna i masz z czego być dumna. Jest ogień!" - piszą fani.

Agnieszka Kotońska: Kim jest gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Agnieszka Kotońska zasłynęła w telewizji dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka co tydzień zasiada na kanapie z mężem Arturem, z którym komentuje najważniejsze wydarzenia w telewizji. Czasami towarzyszy im syn - Dajan.

Kotońska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Udział w jednym z najpopularniejszych show TTV przyniósł jej ogromną liczbę obserwatorów na Instagramie i fanów. Dziś internetową bibliotekę zdjęć 45-latki obserwuje ponad 330 tys. internautów z całego świata. Agnieszka często dzieli się w sieci prywatnym i zawodowym życiem.

Reklama

Przez ostatnie lata w życiu Agnieszki Kotońskiej zaszło wiele zmian. Mowa tutaj nie tylko o domowych remontach, fryzjerskich metamorfozach czy powiększającym się gronie fanów. Uczestniczka hitowego programu TTV postanowiła zadbać o siebie. Postawiła na regularną aktywność fizyczną i zmieniła dietę na zdrową. Efekty są widoczne gołym okiem - kobieta sporo schudła! W jednym z wywiadów bohaterka "Gogglebox" wyznała, że w w 2017 roku ważyła 106 kilogramów.

Agnieszka Kotońska z dumą eksponuje smukłe ciało przed obiektywem!

Ostatnio na Instagramie Agnieszki Kotońskiej pojawiło się nagranie, z którego sama autorka jest dumna. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" przed obiektywem prezentuje odchudzone ciało. 

Do filmu, na którym widzimy ją w bikini, dodała kilka szczerych słów. Opowiedziała o emocjach, które towarzyszyły jej w czasie wieloletniej metamorfozy i przy okazji zmotywowała obserwatorki do działania i walki o siebie.

"Bądź wytrwała, systematyczna, trzymaj się wyznaczonej drogi, w tym co robisz, nie daj sobie wmówić że nie można, bo można. Każdy mały krok prowadzi do sukcesu. Są dwie drogi albo się poddasz przy samym starcie, albo pofruniesz do mety, pokonasz wszystkie przeszkody! Uwierz, wiele razy byłam na starcie, upadałam, poprawiłam koronę i leciałam dalej. Były momenty, gdzie do mety brakowało już tak niewiele, a jednak czegoś zabrakło. Po wielu próbach dziś jestem na MECIE i czekam tam na CIEBIE. Wiem, że jeszcze dużo przede mnąz ale śmiało mogę napisać MAM TO. Fruń po swoje - będę Ci kibicować" - napisała.

Materiał zrobił wrażenie na użytkownikach Instagrama. Pod publikacją Kotońskiej pojawiło się wiele komentarzy wypełnionych słowami uznania.

"Widać ogrom pracy! Gratuluję!", "Pani Agnieszko BŁYSZCZYSZ PANI JAK GWIAZDA", "Ale Ty masz ciało piękne", "Przepiękna i masz z czego być dumna. Jest ogień!", "Omg! Petarda", "Super metamorfoza!" - czytamy w komentarzach.

Autor: Katarzyna Solecka

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | Gogglebox. Przed Telewizorem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy