"Glee": Gwiazdor serialu z poważnymi zarzutami! Teraz się tłumaczy

Trudno oprzeć się niepokojącemu wrażeniu, że mroczne fatum wciąż wisi nad artystami, którzy wystąpili w musicalowym serialu „Glee”. Kolejną jego ofiarą jest Matthew Morrison, który wcielał się w tej produkcji w rolę nauczyciela muzyki, pana Schuestera. Aktor został niedawno usunięty z jury amerykańskiej wersji „Tańca z Gwiazdami”. Powodem miało być wysłanie do jednej z uczestniczek programu nieprzyzwoitych wiadomości. Morrison odniósł się do tych doniesień. W specjalnym oświadczeniu nazwał je „rażącą nieprawdą”.

"Glee": Matthew Morrison ma problemy

W piątek 27 maja gruchnęła informacja o tym, że Matthew Morrison został zwolniony z funkcji jurora amerykańskiego "Tańca z gwiazdami". Powodem miało być naruszenie regulaminu programu, co potwierdził sam Morrison. Nie podano jednak, na czym polegało owo naruszenie zasad. Niedługo potem magazyn "People", powołując się na bliżej nieokreślone źródła, podał, że Morrisona wyrzucono z powodu napastliwych wiadomości, jakie wysłał do jednej z uczestniczek programu. Ta miała zgłosić to do producentów show.

"Glee": Matthew Morrison się tłumaczy

Te doniesienia na temat przyczyn zwolnienia Morrisona skomentował w czwartek 2 czerwca sam zainteresowany w emocjonalnym nagraniu wideo umieszczonym na Instagramie. "To naprawdę niefortunne siedzieć tutaj i bronić siebie oraz swojej rodziny przed rażąco nieprawdziwymi oświadczeniami anonimów, ale nie mam nic do ukrycia. Aby wszystko było więc jasne, przeczytam wam teraz jedyną wiadomość, jaką wysłałem do jednej z tancerek w programie. +Hej, tu Matthew. Jeśli nie masz nic przeciwko, chciałbym prosić cię o twój numer i przegadać z tobą kilka rzeczy+. Wysłałem tę wiadomość, bo zarówno ja, jak i ona, dzielimy ten sam szacunek do choreografa, którego znam przez ponad 20 lat i chciałem pomóc jej zdobyć pracę choreografki w tym programie. To straszne, że żyjemy w świecie, którym rządzą plotki, a życie ludzi rzucane jest gdzie popadnie jako clickbait" - tłumaczy gwiazdor "Glee".

Reklama

Zobacz też:

Kim Dickens: Cieszę się, że wróciłam do "Fear the Walking Dead" [wywiad]

"Dom z papieru: Korea": Data premiery i zwiastun

"Percy Jackson i bogowie olimpijscy": Ruszyły prace nad serialem

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Morrison | Glee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy